מתנות למשפחה

עד שהילדים מגיעים לגילאים מסוימים כל בני המשפחה מתגוררים בדרך כלל באותו הבית וחולקים הווי משותף ותלויים אלו באלו. אז כדאי שתחשבו טוב על מתנה שתתאים לכולם.
לידיה לב ארי
לידיה לב ארי
אז נכון שמשפחה מורכבת ממספר יחידות אשר שונות אלו מאלו, הן בגילאים והן בתחביבים ובתחומי העניין, אבל למרות זאת יש גורם אחד עצום בגודלו שמאחד ביניהם שהוא קשר אדם ואהבה והדאגה אחד לשני.

עוד מתנות
מתנות שהכי שווה לתת לקרוב משפחה

אז במידה והוזמנתם לארוחה אצל אותה המשפחה, בין אם זה לכבוד חג או בין אם סתם ככה התחשק להם להזמין אתכם, סביר להניח שלא יהיה לכם נעים להגיע בידיים ריקות ותחפשו מתנה עבור אותה המשפחה. אז אלו מתנות יכולות להתאים ולהיות רלוונטיות עבור כל החברים ביחידה הזאת שנקראת משפחה?

מתנות לבית

כמובן, שהמקום הראשון שיעלה על דעתכם לחיפוש מתנות, הוא כל הנושא של מתנות לבית. הרי כל בני המשפחה חולקים בדרך כלל בית אחד, כך שמתנה שביכולתה לשדרג או להוסיף לבית היא מתנה שמתאימה עבור כולם (וזאת למרות שהילדים שבחבורה בדרך כלל לא יעריכו מתנות מהסוג הזה). מתנות לבית יכולות להתחיל בפרחים שקניתם מאיזה נער באחד הצמתים בדרך לבית המשפחה להמשיך באגרטלים ופסלים מיוחדים לקישוט הסלון, לעבור לכלי מטבח שונים (סרוויסים, כוסות, צלחות ומתקנים לסוכר, פלפל ולמלח) ולהגיע עד למוצרי חשמל שונים ממיקסר ידני ועד מסך LCD (תלוי כמובן בתקציב שלכם עבור אותה המתנה).

מדובר בסוג המתנות הכי פופולארי לכל אותם אנשים שרוצים להביא מתנות עבור משפחות אשר בביתם הם מתארחים ואם נודה על האמת, לא מעוניינים לגלות מקוריות או ייחודיות אלא להיות יותר פונקציונאליים ולצאת בסופו של דבר מידי חובת הבאת המתנה.

מתנות בשביל הכיף

יהיו כאלו שייקחו בחשבון גם את הילדים כשהם יביאו מתנה לחג ויבחרו מתנה שבאמת כל בני המשפחה יכולים ליהנות ממנה. מתנות כמו: אריזות שי של ממתקים, שוקולדים ובקבוק יין איכותי (השוקולדים לילדים היין להורים). כרטיסי כניסה או שוברים למקומות שונים: ארוחה משפחתית במסעדה, כרטיס כניסה משפחתי ללונה פארק, לסרט או לכל אטרקציה אחרת, בעלי התקציב הגבוה יותר יוכלו לקנות עבור אותה המשפחה סוף שבוע בצימר או בית מלון וכל מתנה אחרת שכל בני המשפחה ללא יוצא מהכלל ייהנו ממנה יחד או לחוד.

מתנות מגבשות

גם אם מדובר במשפחה הכי משפחתית ומגובשת שאפשר למצוא (ובימינו אנו זה מצרך דיי נדיר משפחות שכאלו), תמיד רעיונות נוספים לגיבוש יכולים להתקבל בברכה ובטח שהם לא יזיקו. תוכלו להביא לאותם בני משפחה ספר של מסלולי טיולים שאולי ייתן להם את החשק לצאת ליותר טיולים, ספר בישול משפחתי, משחקי קופסא המתאימים לכל בני המשפחה (רמי אבנים, מונופול, טריוויה וכדומה) וכל מתנה אחרת שאתם חושבים שתתרום לחיזוק הקשר ולגיבושם של בני המשפחה עבורם אתם מחפשים את אותה המתנה.