מתנות לנוער

הילד כבר גדול
ג'ניפר קדמי
ג'ניפר קדמי
רבות כבר דובר על גיל ההתבגרות ועל התופעות השונות והמשונות שהוא טומן בחובו: על מרד הנעורים, על ההורמונים משתוללים, על אי הוודאות, על הריגושים ועל הפחדים.כולנו עברנו את גיל הנעורים וכולנו זוכרים את כל התופעות הללו הטובות והפחות טובות וכשאנחנו צריכים לחפש מתנות עבור נערים בגילאים הללו, אנחנו נמצא את עצמנו ולו לרגע צוללים שוב לאותה התקופה ומנסים להיכנס לעולם הלא צפוי הזה של גיל הנעורים בניסיון למצוא את מתנה המתאימה (למרות שהנעורים של היום הם בהחלט לא הנעורים של פעם).

חפשו אותו בחדר

גיל הנעורים מלווה בהרבה מקרים במרד נגד ההורים או לפחות באי רצון לבלות בחברתם לעיתים קרובות. לכן החדש של הנער המתבגר הוא המצבר שלו והבריחה שלו משאר בני הבית. כל מתנה שתשדרג את אותו המבצר תתקבל בברכה. מי שהתקציב שלו למתנה הוא יחסית נמוך יוכל לקנות לאותו הנער תמונה לחדר, שטיח חדש, מצעים למיטה, פוף, מנורת לילה ואפילו שלט "אין כניסה" לדלת החדר יכול להוות מתנה מוצלחת. בעלי התקציב הגבוה יותר למתנה יוכלו לשדרג את חדרו של המתבגר במיטה חדשה (עדיפות למינימום מיטה וחצי), מסך פלזמה, מחשב חדש, ארון בגדים או כל פריט ריהוט אחר שיהפוך את השהות הארוכה בחדר לנעימה או נוחה יותר.

הכלב אכל לי את השיעורים (העדפתי לעשות דברים אחרים)

רוב בני הנוער יעדיפו לעשות מיליון דברים אחרים שהם לא חלק מהמחויבויות שלהם בגיל הזה: שיעורים ולמידה למבחנים. אם אתם לא רואים את עצמכם כדמויות מחנכות בחיי אותו הנער עבורו אתם מחפשים את המתנה. תוכלו לקנות להם אחת מהמתנות הקשורות לתחביבים שלהם: ספרי קריאה, דיסקים, מכשיר אייפוד, משחקים לפלייסטיישן או למחשב, כלי נגינה (לנגנים שביניהם), מוצרי ספורט שונים (לפעלתניים שביניהם) וכל מתנה אחרת הקשורה לתחביב שאתם יודעים שהוא חלק מהעולם של אותו הנער עבורו אתם מחפשים מתנה.

שיצא קצת מהבית

מתנות שיגרמו לנער המתבגר לצאת קצת מהבית יכולות להיכנס בקלות לז'אנר של המתנות המוצלחות עבור בני התשחורת: כרטיסים לסרט או להופעה, כרטיסיה למכון כושר או לבריכת שחייה וכל מתנה אחרת שהיא גם מהנה וגם מפעילה יכולה להתאים עבור בני הנוער.

מראה מראה שעל הקיר מי הכי מגניב בעיר?

בגיל הנעורים המראה החיצוני שלך הופך להיות אחד הדברים החשובים ואתה מוצא את עצמך מסתכל במראה דקות ארוכות בכל יום ומתפלל שהחצ'קון שצמח לך במצח יחזור כבר למקום ממנו הוא בא. מתנות הקשורות למראה החיצוני ולטיפוח הן מתנות שבני הנעורים תמיד ישמחו לקבל: בגדים חדשים ומגניבים, נעליים, בשמים, מוצרים קוסמטיים המתאימים לגיל הזה, קרמים, מוצרי איפור עבור הנערות (שההורים שלהם כבר מרשים להן להתאפר), מוצרי גילוח עבור הנערים (שכבר יש להם יותר משתי שערות על הפנים) ועוד שלל מתנות שיכולים לגרום להם להרגיש טוב עם איך שהם נראים.