מתנות לילדים בני 5

מתנות לילדים בני 5 – הגיל שהם כל הזמן מפתיעים
ג'ניפר קדמי
ג'ניפר קדמי
ילדים בני חמש עדיין נתפסים על ידי המבוגרים כילדים קטנים, אבל הם מצדם רוצים להרגיש כמו גדולים ומדי פעם ופעם הם באמת מתנהגים ככאלו ומפתיעים את המבוגרים בסביבתם בהברקות, בדברי חוכמה וביכולת ניהול שיחה ברמה גבוהה מהמצופה.בגיל חמש הילדים נמצאים כשנה לפני כיתה א' וזה בדיוק הזמן לנצל את העובדה שהם כבר נרגשים לקראת בית הספר (חלקם ישאלו מדי יום את הוריהם עוד כמה זמן נשאר להם עד כיתה א') ולהכין אותם עד כמה שאפשר ללימודים, ניתן ללמד אותם, אותיות מספרים וצורות וישנם שלל משחקים, דיסקים למחשב וערכות לימוד שיהפכו את הלימודים לחוויה משעשעת ומהנה עבורם.

אבל ילדים בני חמש הם עדיין ילדים צעירים וככאלו הם תמיד ישמחו למשחקים וצעצועים וגם לכאלו שהם רק לצורך הנאה ואין מאחוריהם שום מסרים חינוכיים ממשיים. הם מהווים קהל יעד מתלהב במיוחד עבור הטרנדים השונים לילדים והערצה של דמויות שונות מתוכניות טלוויזיה מערוצי הילדים השונים וישמחו לכל בובה, דיסק או משחק אשר קשור לאותן התוכניות או הדמויות.

אז אם אתם מחפשים מתנות לילדים בני חמש, קיימות בפניכם שלל אפשרויות המתאימות לכל תקציב ומטרה, כל שאתם צריכים זה לקבל החלטה.

מתנות על פי הרייטינג

עד לפני שנים לא מעטות אלו היו הפאואר רנג'רס, אחר כך הרובוטריקים והפוקימון, בובות הברטס לבנות והבקואגן לבנים. בכל רגע נתון יש איזה טרנד שולט בקרב הילדים בגילאים הללו, בדרך כלל הוא נקבע על פי תכנית טלוויזיה מצליחה שבעקבות ההצלחה ניתן למצוא שלל משחקים, צעצועים ופריטים שונים עם אותן הדמויות. כך שאם אתם מחפשים מתנה שילד בן חמש ישמח לקבל, פשוט בררו מה הלהיט העכשווי וקנו לו מתנה מהעולם של אותו הלהיט.

משחקים וצעצועים

חנויות הצעצועים גדושות במשחקים וצעצועים המיועדים לילדים בגילאים הללו: משחקי קופסא המעודדים חשיבה, ערכות יצירה, משחקי כדור, בובות בארבי לבנות, מכוניות על שלט לבנים. ועוד שלל משחקים וצעצועים שבכדי להחליט מה מבניהם תקנו בסופו של דבר, כדאי לקחת בחשבון פרמטרים כמו: תקציב, מין הילד ומה המטרה שלכם מאחורי המתנה (האם אתם סתם רוצים לשמח את הילד, האם אתם מחפשים מתנה עם ערך מוסף, או האם אתם רוצים לרצות את ההורים של הילד)

אפשרויות נוספות

זה יכול להתחיל ב-יויו, בצק ריחני, חוברות צביעה, ממתקים, סיכות שיער לבנות ואקדח מים לבנים להמשיך ב-מדבקות קיר, משחקים למחשב, דיסקים לדי.וי.די, בגדים וספרים ולהגיע עד ל-אופניים, מחשב, כלי נגינה ורהיטים לחדר. ישנם שלל אפשרויות למתנות עבור ילדים בני חמש אשר יתחילו בעלות של כמה שקלים בודדים ויגיעו למאות ואלפי שקלים. אז לפני שאתם מחליטים רק חשוב לזכור שילדים בני חמש יכולים לשמוח באותה המידה ממתנה בסדר גודל של ביצת הפתעה וממתנה בסדר גודל של כלי נגינה (ולפעמים ביצת ההפתעה תשמח אותם אף יותר), השיקול הוא שלכם.