מתנות לילדים בני 11

מתנות לילדים בני 11 – כשהגיל לא מראה על הצרכים

ראשית כל מדובר בגיל קצת לא ברור, בגיל אחד עשרה אתה עדיין ילד מבחינת איך שהסביבה תופסת אותך, אבל אתה כבר מתחיל לחשוב, להתנהג ולהיראות כמו בן נוער לכל דבר. אבל גם כאן זאת לא אמת מוחלטת, כי בגיל אחד עשרה כל ילד נראה ומתנהג בהתאם לקצב ההתפתחות שלו ובעוד יש בני אחד עשרה שנראים ילדים צעירים הרבה יותר מכפי גילם, אחרים נראים כבר כמו נערים מבוגרים מגילם. אז איך בכל זאת פותרים את העניין עם הגיל הזה ומוצאים מתנה אשר תתאים עבור ילדים בני אחד עשרה?

התשובות נמצאות בשוברים

אנשים רבים יבחרו בגילאים האלו לוותר על התהליך המורכב של חיפוש המתנה עבור ילדים בגיל הזה וייבחרו במקום פשוט להביא לחוגגים הצעירים תלושים או שוברי קנייה המיועדים לחנויות בגדים, ספרים, מוזיקה או מחשבים. או שהם מעדיפים גם להימנע מהמגבלה הטמונה בשוברים ופשוט נותנים להם את הדבר עצמו – כסף מזומן בכדי שיקנו באמצעותו מה שהם רוצים או צריכים.

מבחינת אותם אנשים, רק ילד בן אחד עשרה יודע מה ילד בן אחד עשרה רוצה או צריך ולתת לו את זכות הבחירה לבחור לבד את המתנה שלו זה רעיון לא רע.

כרטיסי כניסה

ארצנו הקטנה מלאה באטרקציות שונות, אשר כרטיסי כניסה אליהן יכולות להוות מתנה מושלמת עבור ילדים בני אחת עשרה. יכולים להיות כרטיסי כניסה ללונה פארק לפארק מים, לסרט בתלת מימד, כניסה לפיינטבול וכדומה (חשוב רק לדאוג שהכרטיס יהיה לפחות זוגי, כי סביר להניח שהילד לא ילך לבדו).

חדרו הוא מבצרו

גיל אחד עשרה זה בדיוק הגיל שהחדר מתחיל להיות המבצר של הנער הצעיר (וכדאי להורים לצלם אותו כי בהמשך החדר יהפוך להיות הרבה יותר משמעותי בחיים שלו והם לו יראו הרבה ממנו), לכן מתנות שיהפכו את החדר ליותר נוח לשהייה יכולות להיות מתנות מוצלחות לילד בגיל הזה. פרטי ריהוט שונים כמו: מיטה וחצי, מראה חדשה, ספא, כיסא או שולחן למחשב ודומיהם. מוצרי חשמל שונים: כמו טלוויזיה חדשה, מערכת סטריאו, מחשב וכדומה או כל פריט אחר שישדרג את החדר של הילד.

על המחשב והילד

ילדים בני אחד עשרה יבלו שעות רבות ביממה כשהם יושבים מול המחשב שלהם, לכן, מתנות אשר קשורות בצורה ישירה או עקיפה למחשב שלהם יכולות להיות מתנות מוצלחות שילדים בני אחד עשרה ישמחו לקבל אותן, גולת הכותרת היא כמובן מחשב חדש, אבל גם מתנות כמו: גאדג'טים שונים, משחקים למחשב, מדפסת, סורק ועוד שלל מתנות מהעולם הזה יכולות להיות מתנות מוצלחות עבור ילדים בגיל הזה.