מתנות לילדים בני 10

מתנות לילדים בני 10 – יש להם כבר העדפות משלהם
לידיה לב ארי
לידיה לב ארי
ילדים בני עשר הם כבר ילדים גדולים בעלי רצונות, תחביבים והעדפות משלהם וברוב המקרים ילדים בני עשר גם ירצו שיתייחסו אליהם כילדים גדולים (אפילו יותר ממה שהם בפועל).אנשים שמחפשים מתנות ליום ההולדת של ילדים בגיל הזה, יכולים לעשות לעצמם את החיים קלים ופשוט לשאול את הילדים מה הם הכי רוצים שהם יקנו להם ולקבל בדרך כלל רשימה בלתי נגמרת של מתנות אופציונאליות.

לאלו שבכל זאת רוצים או מעדיפים למצוא מתנה עבור ילדים בני עשר בכוחות עצמם, נכונה לעיתים משימה לא פשוטה, כי כאמור, בגיל עשר לילדים כבר יש תחביבים והעדפות משלהם, בניגוד לגילאים צעירים יותר בהם יש מכנה משותף דיי בולט בין כל הילדים ויותר קל למצוא מתנות שכל הילדים בגילאים הללו ישמחו לקבל.

מתנות לבנות עשר

בגיל עשר ההבדלים בין בנים לבנות כבר ניכרים בתחביבים השונים שלהם ויבואו לידי ביטוי גם בבחירת המתנות עבורם.

בגיל עשר ילדות מתחילות להיות דעתניות ולפתח העדפות ודעות משלהן לגבי כל דבר (תוך כדי השפעה ברורה על ומ.. החברות שלהן) לחלקן יהיו תחביבים או תחומי עניין מאוד מסוימים כמו חוגים בהם הן ייקחו חלק (כמעט בכל כיתה, יש לפחות ילדה אחת שלומדת בלט או מחול מגיל 4). בין המתנות שאפשר וכדאי להביא לילדות בנות עשר: בגדים חדשים, ריהוט לחדר, תמונות של דמויות שהן מעריצות, מתנות הקשורות לתחביבים המסוימים שלהן (באם יש להן כאלו), משחקים למחשב, סיכות ראש, תכשיטים עדינים ואקססוריז אחרים ועוד שלל מתנות אשר יכולות לגרום להן להרגיש כמו נשים קטנות.

מתנות לבני עשר

בנים בני עשר יאהבו בדרך כלל לשחק ולהשתולל עם החברים שלהם ולשחק במחשב, בווי ובפלייסטיישן. לחלק גדול מהם יהיו כבר תחביבים או פעילויות ספציפיות בהן הם יתמקצעו וישקיעו כמו חוג ספורט כלשהו או נגינה על כלי מסוים.

בין המתנות האופציונאליות לבנים בני עשר: משחקים למחשב או לפלייסטיישן, כדורגל או כדורסל, מתנות הקשורות לתחביב המסוים שלהם או לחוג אליו הם הולכים, בגדים חדשים, נעלי ספורט וכל מתנה אחרת אשר קשורה באופן ישיר ועקיף לעולמו הספציפי של אותו הילד ולהעדפותיו.

מתנות כלליות לגילאי 10

אם בכל זאת אתם רוצים להתרכז במכנה המשותף או במידה ואין לכם היכרות קרובה עם אותו ילד בן עשר עבורו אתם מחפשים מתנה, ישנן מתנות אותן כל ילד בן עשר סביר להניח ישמח לקבל (ואם לא, אז תמיד אפשר לצרף פתק החלפה).

בין המתנות: מכשיר אייפד או אמ.פי 3, ציוד נילווה למחשב, כרטיסי כניסה ללונה פארק, לפארק מים או לכל אטרקציה אחרת, כרטיסים לסרט המתאים לגיל הזה, מצלמה דיגיטאלית, ילקוט אופנתי לבית הספר ושוברי קנייה לחנויות שהם יוכלו למצוא בהן בעצמם את המתנה המתאימה להם.