מתנות לילדים בגן

ילדי הגן רוצים להיות ולהרגיש כמו הגדולים ושזה יבוא יחד עם כל ההטבות של להיות ילד.
לידיה לב ארי
לידיה לב ארי
גיל הגן היא התקופה המתוקה ביותר של הילדים, בגילאים הללו הם כבר השאירו את הבכי ללא הסיבה ואת חוסר התקשורת עם הסובב איתם בעבר והנה הם כבר מדברים באופן שוטף ומתבטאים בצורה טובה.יש להם כבר חברים, הם אוהבים לשחק, להשתולל, לשמוע סיפורים, לראות טלוויזיה והכי חשוב, הם אוהבים ללכת לגן וקמים כל בוקר בשמחה לקראת היום החדש שמצפה להם.

ילדים בגילאי הגן יודעים להעריך דברים קטנים ועדיין נטולי מניירות אשר אולי יגרמו להם בעתיד להסתיר את המבט של האושר בעיניים שלהם כשהם מקבלים מתנות לדוגמא. לכן, מי שמחפש מתנות עבר ילדים בגן יוכל לבחור מתוך שפע של מתנות פוטנציאליות המתאימות לגילאים האלו, הבעיה שלפעמים מרוב שפע קשה מאוד לקבל החלטה.. אז איך בכל זאת עושים את זה ומחליטים מה לקנות?

מתנות אשר קשורות לגן

מה בסך הכול ילדים צריכים בשביל הגן: תיק אוכל, בקבוק שתייה והרבה טרנינגים ובגדים פשוטים, מהסוג שלהורים לא יכאב הלב כשהם יחזרו אחרי יום של השתוללויות בגן ואותם הבגדים מלוכלכים או אפילו קרועים. בסך הכול לא מדובר ביותר מדי דברים ועדיין ישנו מבחר עצום של תיקי אוכל מעוצבים, מגוון בקבוקי שתייה מאוירים ועל המבחר של בגדי הילדים אין כלל צורך להרחיב. כך שאם אתם מחפשים מתנות אשר ישמשו את הילדים בהליכתם לגן, תוכלו לקנות עבורם את אחד מהמוצרים הללו.

מתנות קטנות

בגיל הגן (בהנחה שאתה לא ילד מפונק הרבה יותר מהממוצע) אתה מתרגש מכל מתנה שאתה מקבל ולפעמים הדברים הקטנים והפשוטים משמחים אותך יותר ממתנות גדולות כך יוצא שמספיק שתביא לילד בגיל הגן: מכונית צעצוע, בובה מפלסטיק, ביצת הפתעה של קינדר או אפילו סוכריות קופצות והילד יהיה אסיר תודה ונרגש מהמתנה שהוא קיבל. כך שאם המתנה מיועדת לפנק את אותו הילד סתם בשביל הכיף, קחו בחשבון שלא צריך להוציא סכומים גדולים של כסף בכדי להשיג את המטרה הזאת.

מתנות חינוכיות

בגיל הגן ילדים רעבים לידע וכמה שיותר, הם שואלים שאלות, צוברים חוויות וכל יום מפתיעים את ההורים שלהם עם משהו חדש שהם למדו היום (לפעמים הלימוד הוא גם בצורה של קללה חדשה שהם שמעו מילד אחר בגן). בגיל הגן הילדים יכולים ללמוד לקשור שרוכים, לקרוא שעון, לכתוב את השם שלהם, לספור, את כל הא'-ב' ועוד שלל דברים וישנם שלל משחקים, ספרים ומשחקים למחשב אשר יכולים לעזור להורים של אותם ילדים ללמד אותם את כל הדברים הללו, לכן מתנות חינוכיות מהסגנון הזה יהיו מתנות מצוינות עבור ילדי הגן.