מתנות לילדים בגיל 3

מתנות לילדים בגיל 3 – הגיל הכי החמוד
לידיה לב ארי
לידיה לב ארי
גיל שלוש זה אחד מהגילאים החמודים ביותר, סוף סוף הם כבר בגיל שהם מבינים את רוב מה שאומרים להם, הם כבר לא בוכים מכל שטות, הם יודעים לבקש מה שהם רוצים, הם מתעניינים ורוצים ללמוד כל הזמן דברים חדשים, הם תקשורתיים וגם בדרך כלל דיי קל יהיה להצחיק אותם.כשאותם ילדים חמודים חוגגים את יום הולדתם השלישי בדרך כלל זה יהיה כיף להביא להם מתנה ולראות שהם סוף סוף מגיבים אליה ונהנים ממנה ואפילו אסירי תודה (למרות שבדרך כלל זה יהיה תפקיד האימא להעיר להם שהם צריכים להגיד תודה). אז מה כדאי להביא לילדים בגיל הזה במתנה?

כל מה שאפשר לשחק איתו

ילדים בני שלוש יאהבו לקבל כל דבר שאפשר לשחק ולהשתעשע איתו. משחקים וצעצועים יתקבלו על ידיהם בברכה (או בהתלהבות שבגיל הזה עוד לא יודעים להסתיר) גם במידה והילדים המקבלים הם בעליו של חדר מפוצץ עד אפס מקום בכל סוגי הצעצועים הקיימים עבור הגיל הזה, הם תמיד ישמחו לעוד. חנויות הצעצועים מלאות עד אפס מקום בשלל צעצועים ומשחקים המתאימים לגילאים הללו, כל שאתם צריכים לעשות זה רק להחליט מה התקציב שלכם עבור אותה מתנה והשמיים הם הגבול מבחינת ההיצע.

אלו מכם שלא ממש יודעים איך לבחור צעצועים לגיל הזה יוכלו פשוט לקנות גיפט כארד או תלושים לאותה החנות ולתת להורים של הילד שיבחרו עבורו את המתנה המתאימה.

מתנות המעוררות גירויים

בגיל שלוש הילדים מגלים סקרנות בנושאים רבים, הם רוצים ללמוד לדעת ולנסות דברים וזה בדיוק הזמן הנכון לספק להם כמה שיותר גירויים. מתנות כמו :ספרים, ערכות יצירה שונות, לוח ציור די.וי.די של תוכניות חינוכיות וכל מתנה אחרת אשר יש לה ערך מוסף והילדים גם יוכלו ליהנות ממנה וגם היא תעורר אצלם איזה גירוי תהיה יכולה להיות מתנה מוצלחת עבורם וסביר להניח שגם ההורים שלהם יהיו אסירי תודה על אותה מתנה.

מתנות מקוריות

ברשת האינטרנט תוכלו למצוא שלל אתרים אשר מציעים מתנות מקוריות המתאימות לילדים בגילאי שלוש, זה יכול להתחיל בספר מאויר עם כל הפרטים של הילד (מתנה שהוא אולי יעריך בגילאים מאוחרים יותר), יכול להמשיך בבגדי ילדים עם הדפסים לבחירתכם (עם הדמויות שהילדים הכי אוהבים) וזה יכול להגיע למדבקות קיר צבעוניות.

עוד מתנות לגיל שלוש

לחפש מתנות לילדים בגיל הזה לא אמורה להיות ברוב המקרים משימה מסובכת מדי, בין המתנות אותן תוכלו להביא: בגדי ילדים, פרטי ריהוט לחדר הילדים, צעצועים רכים לאמבטיה, כלי רחצה, כסא לרכב, יום כיף עם ההורים באחת מהאטרקציות המיועדות לגילאים הללו, נעליים, מצעים, מגבות, כלי מטבח מפלסטיק ועוד רשימה ארוכה ומגוונת של מתנות שאפשר להביא להם ולשמח גם אותם וגם את ההורים שלהם.