מתנת גיוס לחבר

מתנות שחייבים לקבל בצה"ל, כל מתגייס ישמח לקבל את המתנות האלה
לידיה לב ארי
לידיה לב ארי
אז איזו מתנת גיוס תוכלי לקנות לחבר שלך לאירוע מרגש וחשוב כמו הגיוס שלו לצה"ל?מגיע הרגע, הנער החמוד שאת אוהבת, הסתפר קצוץ, הסיר את העגיל מהאוזן וגילח את הזיפים של הזקן (במידה והיו לו כאלו), יכול להיות שכבר הרבה זמן את מרגישה את יום הגיוס שלו באופק (בעיקר עם הוא מסוג הנערים שעושים הכול בשביל להגיע ליחידות הקרביות המובחרות), אבל עכשיו זה אוטוטו באמת קורה ולצד ההתרגשות והעצב הקל שאת מרגישה (שלא תראי אותו באותה תדירות כמו עכשיו) את צריכה להתחיל לחשוב על מתנת גיוס בעבורו.

איך תוכלי למצוא את המתנה המושלמת בשבילו, זאת שבאמת תראה לו עד כמה את אוהבת אותו וכמה את חושבת עליו גם כשהוא רחוק ממך (וכמובן על הדרך גם מתנה שתזכיר לו אותך באותו הזמן).

חוויה של לפני הגיוס

כמובן שלפני הגיוס שלו לצבא, תרצי לבלות אתו כמה שאפשר ולצבור חוויות שהזיכרונות שלהם יחזיקו את הקשר שלכם, גם בתקופה הקרובה של הטירונות, שלא יצא לכם להתראות בה כל כך הרבה. זה יכול להיות מספר ימים בצימר או בבית המלון, טיולים בארץ, טיסה בכדור פורח, רכיבה על סוסים, צניחה חופשית, טיסה משותפת לחו"ל, או סתם ימי כיף של ארוחות בחוץ, סרטים, הצגות, הופעות וברים.

לא משנה מה הדרך בה אתם בוחרים לבלות לפני הגיוס שלו, הקפידי לצלם כמה שיותר תמונות מהחוויות המשותפות וצרי מהן אלבום מעוצב, תוכלי להוסיף גם כמה מילים אישיות בתוך האלבום הזה, שיהיה לו על מה להסתכל ומה לקרוא בכל פעם שהוא ירצה להיזכר בך כשהוא יהיה בטירונות.

מתנות שימושיות

אם את מחפשת מתנות בהן לאו דווקא רומנטיות, אלא מתנות יותר פרקטיות, ישנן שלל מתנות שימושיות שתוכלי לקנות לו לטירונות ולשירות בצה"ל, המתאים לתקציבים שונים (זה שאת אוהבת את בן הזוג שלך ורוצה להראות לו את זה, לא משנה את העובדה שבגיל הזה רוב הסיכויים שלא יהיה לך יותר מדי כסף להשקיע במתנה). מתנות כמו: לבנים וגופיות נוחות, תיק רחצה עם כלי רחצה, אולר, שעון יד עמיד בפני מים, משקפת, תיק גב איכותי, נגן מוזיקה, ספר, ארנק, מטען, מכשיר אייפון, תפילת הדרך, פנס ועוד שלל מתנות שכל מתגייס ישמח לקבל. בשביל להוסיף קצת רומנטיקה למתנה תוכלי להוסיף איזו ברכה או איזה מכתב אהבה ולהפוך את המתנה הפרקטית והשימושית לקצת יותר רומנטית ממה שהיא בפועל.

מתנות רומנטיות

ישנן שלל מתנות רומנטיות ומרגשות שתוכלי להביא לחבר שלך לקראת יום הגיוס שלו. זה יכול להתחיל בגופיה לבנה עם תמונה שלך (מתחת למדים), להמשיך בשרשרת עדינה עם תליון של חצי לב או משהו סמלי רומנטי אחר וזאת יכולה להיות גם מגבת או מצעים מודפסים עם הקדשה או מילים רומנטיות.