מתנות שחרור מקוריות

יצירת מתנת שחרור בלתי נשכחת
לידיה לב ארי
לידיה לב ארי
שחרור מהצבא הוא סוג של יציאה מעבדות לחירות, גם עבור אלו שדווקא נהנו בשירות הצבאי שלהם. אחרי בין שנה וחצי לשלוש שנים או יותר בצבא, הם סוף סוף מחזירים את המדים ואת הציוד הצבאי למקום ממנו הם קיבלו אותם ויוצאים לדרך חדשה ואזרחית.כשחבר טוב שלכם משתחרר מהצבא ואתם רוצים לפנק אותו במתנת שחרור, אבל לא מתנות מהסוג הבנאלי שיש סיכוי שיקבל את אותה המתנה גם מחברים אחרים. בא לכם להפתיע אותו במתנה שונה ומקורית. בכל זאת, מדובר באירוע חשוב ומרגש בחיים שלו, היום בו הוא יוצא סוף סוף לחיים בוגרים ועצמאיים, בלי מגבלות ומחויבויות וזה בהחלט אירוע ששווה לחגוג ולציין אותו באמצעות מתנה סמלית ומקורית שהוא ייהנה לקבל.

קליפ שחרור מקורי

מתנות שחרור מקוריות יכולות לבוא גם בצורה של זיכרונות מהשירות הצבאי. מתנות כמו: אלבום מעוצב עם תמונות מהווי הצבאי של אותו המשתחרר, ספרון מודפס המגולל בהומוריסטיות את התקופה של אותו המשתחרר כחייל, ריכוז כלשהו של ברכות מכל המפקדים והחיילים ששירתו עם אותו המשתחרר או סרט די.וי.די עם איחולים של אותם החיילים והמפקדים ועוד שלל מתנות שיישארו כמזכרת מהשירות הצבאי עבור אותו המשתחרר.

אין דרך טובה יותר לחגוג את השחרור מקליפ איכותי ומקורי שכולל את כל התמונות מהשירות. ניתן להקרין את הקליפ במסיבת השחרור, והוא כולל גם מוזיקת רקע לפי בחירתכם. בנוסף, אפשר להכין את הקליפ בתור הפתעה למשתחרר או למשתחררת, ולרגש ולהצחיק אותם ביום החשוב.
כמה זה עולה? 269 ש"ח בלבד.

גאדג'טים

גאדג'טים הן מתנות מקוריות לכל מאורע, הסיכוי שכבר יש לאותו אדם את הגאדג'ט שתקנו עבורו הוא נמוך מאוד ובדרך כלל מדובר במתנות שיש בהן אלמנט הפתעה גדול. ישנם שלל אתרי אינטרנט המציעים גאדג'טים שונים ומגוונים, חלק גדול מאותם הגאדג'טים מתאים לאנשים צעירים בגילם של המשתחררים ויכולים לשמש כמתנה כיפית ומהנה עבורם.
כמה זה עולה? החל מ-350 ש"ח.

ימי כיף

יום כיף זאת מתנה מאוד אינדיבידואלית, אומנם רוב בני האדם נהנים מהמון דברים משותפים אבל בעוד עבור אחד האסוציאציה עבור יום כיף מהנה יהיה טיול אתגרי במדבר בשביל אחר יום כיף יהיה טיפול מפנק בספא. יום כיף יכול להוות מתנה מעולה ומקורית עבור המשתחרר וכאמור ישנן מגוון רחב של פרשנויות ליום כיף. דוגמאות לימי כיף : יום כיף בירושלים – ביקור במעלית הזמן, שופינג בשדרות אלרוב ממילא וחומוס באבו גוש. יום כיף בצפון – רפטינג בנהר הירדן וטיול רגלי באחד הנחלים באזור. יום כיף בלונה פארק. יום כיף בתל אביב – שופינג בדיזנגוף סנטר, צפייה בסרט וארוחה במקדונלדס ועוד שלל ימי כיף אופציונאליים במגוון ואריאציות מקוריות וייחודיות.
כמה זה עולה? החל מ-100 ש"ח לאדם.