מתנה למפקד

שוברים את הדיסטאנס - מתנות אישיות למפקד
לידיה לב ארי
לידיה לב ארי
מחפשים מתנה מקורית למפקד? משתחררים רבים בוחרים להביא מתנת פרידה למפקד הישיר שלהם (ולעיתים גם לסגן שלו).

בכל זאת מדובר באדם שהיה מאוד משמעותי בחייהם בכל התקופה בהם הם היו חיילים ושירתו תחת פיקודו. הרעיונות האלו יבטיחו שהמפקד יעריך את המתנה שתתנו לו, ויודה לכם מקרב לב.גם במקרים בהם לא היה עם המפקד חיבור מיידי ובתחילת הדרך הם אפילו לא סבלו אותו, רוב החיילים לומדים בסופו של דבר להסתדר ואפילו להתחבר עם המפקד שלהם (בכל זאת, תמיד יכול להיות יותר גרוע). אז נכון, שברוב המקרים הם לא ישמרו איתו על קשר לאחר שחרורם מהשירות הצבאי, אבל זה לא אומר שאי אפשר לקנות לו איזו מתנות פרידה נחמדה ומלאה בכוונות טובות לאות תודה על התקופה המשותפת.

בדרך כלל נשמר סוג של דיסטנס בין המפקד לחיילים שלו לאורך השירות שלהם תחת פיקודו ולמרות שבמהלך השירות המשותף, הם יחשפו פה ושם גם לאישיותו כבן אדם, מעבר לחזות המפקד (ערבי גיבוש, טיולי יחידה וכדומה), בכל זאת, עדיין לקראת יום השחרור כשמחפשים עבור אותו המפקד מתנה, מאוד יכול להיות שאותם החיילים יגלו שהם לא בהכרח יודעים מה התחביבים של אותו המפקד, או מה הוא אוהב לעשות או מה מעניין אותו. אז אילו מתנות בכל זאת אפשר לקנות למפקד? מתנת קליפ למפקד מאגדת יחדיו את התמונות המשותפות לצוות, ויוצרת מתנה מרגשת שמהווה פרידה נהדרת מאדם חשוב.

1. להיזכר ברגעים היפים – קליפ למפקד

מכיוון שאותו החייל כבר משתחרר מהצבא ומפיקודו של אותו המפקד, הדיסטאנס בנו לבין המפקד הופך להיות ללא אקטואלי וזה בדיוק הזמן לחפש עבורו איזו מתנה משעשעת ושוברת דיסטאנס הקשורה להווי הצבאי המשותף שלהם יחדיו. זה יכול להיות חולצה או ספל עם הקדשה או איזה משפט הומוריסטי מהווי הצבאי המשותף, זה יכול להיות צעצוע או משחק הקשור בקשר הומוריסטי לתפקיד שלו ושלכם בצבא, לדוגמא: במידה ואותו חייל היה נהג בוס של המפקד הוא יכול גם לקנות לו מכונית צעצוע או מתנות אחרת בסגנון.

2. מתנות למשרד

במידה ומדובר במפקד שיש לו משרד, ניתן לקנות לו מתנות שישדרגו את המשרד או את שולחן העבודה שלו.על רוב המתנות המיועדות למשרד, יש את האפשרות להוסיף הקדשה אשר תהפוך את אותן מתנות לייחודיות וסמליות. בין המתנות אותם תוכלו להביא: פוסטר או תמונה לקיר, עט איכותית, ארגונית, משטח לעכבר של המחשב, שעון קיר מעוצב, כוס תרמית וישנו עוד מבחר עצום של מתנות אופציונאליות שיכולות להתאים למשרד של המפקד ובהבאתם תוכלו להשאיר חותמת על כך שהייתם כאן…

3. מתנות אישיות

גם המפקד שלכם הוא בן אדם וכנראה שמתישהו במהלך השירות הצבאי שלכם הבנתם את זה. אז ככזה, גם הוא ישמח לקבל מתנות אישיות אשר ישמשו אותו גם מחוץ לגבולות הצבא: חבילות ספא מפנקות, שעון יד, ספרים, דיסקים, אריזות שי מתוקות, בקבוק יין או אלכוהול אחר, מחזיק מפתחות וכל מתנה אחרת שנראה לכם שתשמש את אותו המפקד בחייו האישיים.

4. קולאז' תמונות אישי מוטבע על מתכת למפקד

קולאז' שמורכב מתמונות של הצוות ושל המפקד, בנוסף לברכות לעתיד. המתנה מודפסת על גבי מתכת מבריקה במסגרת שחורה.

5. תיק סולארי

אם המפקד לפני טיול אחרי הצבא, אין דרך לדאוג לו טובה יותר מאשר תיק סולארי לטיול. התיק יאפשר לו לטעון את המכשיר הסלולרי שלו, גם אם אין חשמל בנמצא.