מתנה לחיילת

אם לא תקנו את אחת המתנות האלו לחיילת, תתחרטו אחר כך
לידיה לב ארי
לידיה לב ארי
אז נכון שהיא רוב היום מסתובבת עם מדים ונכון שעם היא נמצאת בבסיס סגור, עד שאתם כבר רואים אותה בסופי שבוע, היא מאוד עייפה ובין הניסיונות להספיק לראות את כל החברים ובני המשפחה היא רק חולמת על המיטה.

אבל עדיין גם כחיילת יש לה גם את העולם שלה שהוא מעבר לצבא, יש את הדברים שגורמים לה לחייך ואם אתם מחפשים לחיילת מתנה, תזכרו שקודם כל מדובר בבחורה צעירה הנמצאת בתחילתם של החיים הבוגרים שלה, שזאת אחת התקופות המרגשות ביותר בחיים.מתנה שתגרום להן להרגיש טוב עם עצמן

בתוך המדים הירוקים ונעלי הצבא, קצת קשה להרגיש נשית או סקסית. לכן אין חיילת שלא תסרב למתנות שיגרמו להן להרגיש יותר טוב עם עצמן. קוסמטיקה ואיפור, בגדים חדשים (שיהיה מה ללבוש בחמשוש כשהן יוצאות למסיבות או לארוחות משפחתיות), לבנים סקסיים, תכשיטים וכל מתנה אחרת שתגרום להן להיראות טוב ולהרגיש טוב.

מתנות מפנקות

בדרך כלל השירות הצבאי, לא מאפשר לחיילות להשקיע בעצמן יותר מדי, אבל זה לא אומר שאותן חיילות ישכחו לרגע שהן נשים צעירות שרוצות לטפח את הגוף שלהן ולהריח טוב. לכן מתנות שיגרמו להן להרגיש ככה יהיו מתנות מצוינות. מתנות כמו: מוצרי טיפוח שונים, קרמים לפנים ולגוף בריחות קסומים, בשמים, סבונים, חבילות ספא ואפילו שובר לטיפול בספא. כל אלו יכולות להיות מתנות שחיילות מאוד תשמחנה לקבל ויותר מבטוח שהן גם תעשה בהן שימוש.

מתנות של תרבות ופנאי

אז נכון שלא לכל החיילות יש יותר מדי זמן פנוי בזמן שירותן הצבאי, אבל גם כשהתפקיד בצבא לא מאפשר זאת לומדים לפנות זמן לדברים שאוהבים, לומדים איך לקרוא ספר באוטובוס או ברכבת בדרך חזרה הביתה לחמשוש (ולומדים גם להירדם עם הספר פתוח), מוצאים זמן לפני השינה לשמיעת שירים אהובים בנגן המוזיקה ואותן חיילות שעסקו לפני הצבא בתחביב כמו לימוד כלי נגינה כלשהו ימצאו גם את השעה הפנוי במהלך סוף השבוע להתאמן על אותו הכלי. לכן, מתנות הקשורות לתרבות או לפנאי הן מתנות שיכולות להתאים גם לחיילות העסוקות ביותר. במקרה הכי גרוע הן תוכלנה לנצל את המתנות כשהן תשתררנה מהצבא.

בסוף השבוע מבלים

חיילות ישמחו לכל מתנה חווייתית וכיפית. תוכלו להזמין אותן לסרט או למסעדה או לבר בסוף השבוע, לקחת אותן להצגה או להופעה, להזמין אותן לצימר או בית מלון בסוף השבוע וכל בילוי אחר שיוציא אותן קצת מהשגרה של הצבא בסוף השבוע ויגרום להן לחייך וליהנות תהיה מתנה אשר תתקבל בברכה.

מתנות לצבא

למי שמתעקש בכל זאת, לקנות לחיילות מתנות אשר ישמשו אותן בשירות הצבאי עצמו יוכל לקנות להן: כלי רחצה (תמיד צריך עוד), מצעים, מגבות, כריות (וכל מתנה שיכולה לשדרג את השינה), נגן מוזיקה, פנס, מנוי למגזין ועוד שלל מתנות שישדרגו ולו במעט את הזמן של אותן החיילות בצבא.