מתנה לילד בן 7

סרטים, שולחנות משחק, ועוד מתנות לגיל 7!
לידיה לב ארי
לידיה לב ארי
בגיל 7 הילדים נמצאים בשנתם הראשונה בבית הספר, יש להם חברים איתם הם משתוללים בהפסקות ולעיתים גם אחרי שעות בית הספר, הם אוהבים מאוד לראות כמעט את כל תוכניות הילדים בטלוויזיה, לשחק שעות ארוכות במשחקי מחשב, להוציא אנרגיות בכל דרך אפשרית (ויש להם המון אנרגיות בגיל הזה) ולעסוק בהמון פעילויות.אם אתם מחפשים מתנה לילד בן שבע, אתם בטח יודעים שיש לכם אפשרויות רבות ומגוונות, אבל לא בטוח שאתם יודעים איך לבחור מתוכן את המתנה הנבחרת. בשביל לעשות קצת סדר, כדאי ראשית כל לתכנן את התקציב שאתם מתכוונים להוציא עבור המתנה ובשלב הבא את סוג המתנה: האם אתם רוצים להביא לילד מתנה חינוכית או מתנה הקשורה לבית הספר, אולי אתם מעדיפים להביא לו משחק או אולי איזה בגד או רהיט לחדר הילדים (תוכלו להיעזר ברשת האינטרנט לצורך קבלת רעיונות), בשלב האחרון פשוט תצטרכו לבחור את המתנה ולקוות שהצליח לכם ושהילד יהיה מרוצה מאותה מתנה אשר תביאו לו (מקסימום תמיד אפשר להחליף).

מתנות ייחודיות ומקוריות

רשת האינטרנט פתחה לנו צוהר למבחר עצום של מתנות ייחודיות עבור ילדים ובכלל. כבר אין יותר צורך לכתת רגליים בחיפוש אחר כתובות של חנויות המציעות מתנות מקוריות וייחודיות עבור ילדים שקיבלתם ממשהו ששמע ממישהו שהמליץ (למרות שעדיין אפשר לעשות את זה). במידה ובא לכם להפתיע ולהביא לאותו ילד בן שבע מתנה מקוריות וייחודית שכנראה הוא עוד לא נתקל בכזאת בעבר, תוכלו פשוט לתת לאצבעות ללכת במקומכם ולחפש במנועי החיפוש של האינטרנט אתרים אשר מציעים מתנות מקוריות כמו גדג'טים לילדים, צעצועים ומשחקים שהם עבודות יד של אמנים ועוד שלל מוצרים עם קונספטים שונים ומעניינים היכולים להוות מתנה מעולה לילד בן שבע.

מתנות של כיף

ילד בן שבע תמיד ישמח לקבל משחקים חדשים, כך שאם ידוע לכם על משחק מסוים שעדיין אין לו ויכול להתאים לגיל הזה, כנראה שהסתדרתם והדרך שלכם למציאת מתנה עבור הילד סלולה. אבל במידה ואין לכם כלל מידע על מה הולך בחדרו של הילד וגם אם נודה על האמת אין לכם ממש חשק או סבלנות להתחיל לחפש משחקים לילדים בני שבע, תוכלו לקנות לילד מתנה שהיא חוויה, יום כיף בלונה פארק או באטרקציה אחרת היא מתנה שילדים בכלל וילדים בגיל הזה בפרט יותר מאשר ישמחו לקבל.

הוא כבר הולך לבית ספר

בשנה הראשונה של בית הספר, כל הילדים נרגשים ומתלהבים מעצם היותם ילדים גדולים. מהסיבה הזאת, אחת האפשרויות למתנות עבור ילד בן שבע הם כל אותם פריטים וחפצים מעולם בית הספר: ילקוט חדש, קלמר, יומן תלמיד מעוצב, כלי כתיבה, מחברות מיוחדות וכל רעיון אחר למתנה שעולה לכם לראש מעולם בית הספר.