מתנה לילד בן 5

אוסף של רעיונות למתנות לגיל 5
לידיה לב ארי
לידיה לב ארי
הורים של ילד בן חמש יכולים להתפאר על זה שהוא כבר ממש גדול וכל יום לומד דברים חדשים, הוא מפתיע אותם לעיתים קרובות במשפטים ובהגיגים שמתאימים לילדים גדולים יותר, הוא לומד בגן שירים חדשים ויודע את כל המילים בעל פה, הוא שואל המון שאלות ולא מוותר עד שהוא מקבל תשובות.אז אלו מתנות תוכלו להביא לילד בן חמש?

הורים של ילד בן חמש יכולים להתלונן על זה שהוא ממש שובב וכל יום חוזר מהגן כשהבגדים שלו מלוכלכים (וזה בימים שהוא לא חוזר עם בגדים קרועים), הוא לפעמים מפתיע אותם עם קללות חדשות שאף אחד לא ממש בטוח מאיפה הוא למד אותן, יש לו אנרגיות וקצב שלא תמיד ההורים יוכלו לעמוד בו.גיל חמש הוא גיל עם הרבה קסם מצד אחד ועם הרבה קושי עבור ההורים מצד שני.

כמה שיותר צעצועים ומשחקים

ילד בן חמש ישמח לקבל צעצועים ומשחקים חדשים וממש לא תשנה לא העובדה שבחדר שלו יש מבחר עצום של צעצועים ומשחקים שהוא לא נגע בהם זמן רב ויכול להיות שכבר שכח לחלוטין מקיומם. תוכלו להביא לו: משחקי קופסא חינוכיים, מכוניות על שלט, משחקי קלפים, בובות של דמויות מצוירות מתוכניות טלוויזיה (רובוטריקים, גורמיטי, פוקימון או כל דמות פופולארית אחרת באותו הזמן), פאזלים, לגו, פלימוביל ועוד מגוון עצום של צעצועים ומשחקים אשר תוכלו למצוא בשפע בכל חנות צעצועים ובעצם הבאתם לדעת שהילד בטוח יהיה מבסוט (ההורים שלו אולי פחות, בכל זאת לא בטוח שיהיה מקום בחדר לכל זה).

בשביל שיוציא קצת אנרגיה

לילדים בני חמש יש כמות נכבדה של אנרגיה שהם צריכים להוציא, והם יעשו זאת בכל דרך אפשרית. בכדי שזאת תהיה דרך בריאה (ולא תבוא על חשבון ההורים שלהם), אחת האפשרויות למתנות עבור הילדים בגילאים הללו, הן מתנות אשר קשורות לפעילויות ספורטיביות. מתנות כמו: אופניים חדשות, כדורגל או כדורסל, סקטים, קורקינט, צלחת מעופפת וכל מתנה אחרת שהילד יוכל להשתולל ולשחק איתה ולהוציא קצת מהאנרגיות שלו בצורה בריאה וכיפית (כמובן שחשוב להקפיד גם על אמצעי בטיחות כמו מגנים וקסדות).

מתנות ברוח התקופה

כיום תוכלו למצוא ילדים בני חמש אשר בקיעים בתפעול המחשב הרבה יותר טוב מאשר ההורים שלהם (או לפחות מהסבא והסבתא שלהם) שחלקם עדיין מפחד להתקרב לזה. ישנן שלל מתנות הקשורות לעידן הטכנולוגי בו אנו חיים שיותר מאשר ישמחו ילד בן חמש לכשיקבל אותן (בדרך כלל זה קבלת המתנה תהיה מלווה ב"וואווו" מתלהב מצידו של הילד). בין המתנות הללו: מחשב חדש, נגן מוזיקה, משחקים שונים למחשב, קפסולות משחק (ווי), מכשיר פלייסטיישן או משחקים לפלייסטיישן, גיימבוי ועוד שלל משחקים אלקטרוניים כאלו ואחרים אשר מתאימים לילדים בגילאים הללו.