מתנה לילד בן 12

המתנות השוות ביותר לגיל 12 שהורים לא מכירים
לידיה לב ארי
לידיה לב ארי
אז אילו מתנות אפשר להביא לילד בן שתיים עשרה? זהו הגיל בו הבנות חוגגות את התבגרותן באופן סמלי ועוברות את טקס בת המצווה והגיל בו הבנים, טוב... הם עדיין ילדים (ככה לפחות יגידו הבנות מהכיתה שלהם). אספנו עבורכם כמה מתנות ממש מדליקות, גם לילדים שקשה לרצות אותם.גיל שתיים עשרה הוא תחילתו של גיל ההתבגרות, הילדים החמודים והטובים של ההורים שלהם הופכים לעיתים קרובות למרדנים ומסוגרים (ולעיתים גם לבלתי נסבלים) כשהם מגיעים לגיל הזה, החדשות הרעות בכל הסיפור הזה, הן שמדובר רק בהתחלה של גיל ההתבגרות ויש סיכוי שזה ילך ויהיה יותר גרוע, החדשות הטובות הן שמתישהו בעוד כמה שנים זה יעבור להם (לכולם זה עובר בסופו של דבר).

כיצד לבחור מתנה לילד בן שתיים עשרה?

לא קל לרצות ילד בן שתיים עשרה ולא כל מתנה שהוא יקבל הוא בהכרח יאהב וגם לא בהכרח שילד בן שתיים עשרה יהיה מנומס מספיק בשביל לעשות את עצמו כאילו הוא מרוצה מאותה המתנה או אסיר תודה בעבורה.

לכן, אחת הדרכים לוודא שהוא אכן יאהב את המתנה שתתנו לו, היא פשוט לשאול אותו מה הוא רוצה. אם זאת לא אופציה בעבורכם, בגלל התקציב או שהילד לא משותף פעולה ומספק תשובה לשאלה שלכם. תוכלו עדיין לחסוך מעצמכם את כאב הראש שאולי יהיה כרוך עבורכם בכל הליך חיפוש המתנה עבורו ופשוט תביאו לו תלושי קנייה או כסף מזומן ובכך תתנו לו את הזכות לבחור לעצמו את המתנה שהוא רוצה.

במידה ואתם מתעקשים לקנות לו מתנה מסוימת, הקושי בהחלטה מה לקנות לו, יהיה כרוך בשאלה עד כמה אתם מכירים את הילד ואת מה שמרכיב את העולם שלו. תוכלו לשאול את עצמכם שאלות מכוונות שיעזרו לכם לקבל את ההחלטה מה לקנות לו, כמו: האם אתם יודעים על תחביבים ספציפיים שלו? ( במידה ולא, תמיד תוכלו לשאול את ההורים שלו), במידה וכן תוכלו אולי לקנות לו מתנה הקשורה לאותו התחביב. האם אתם מכירים את הטעם שלו בלבוש? במידה וכן ישנה אפשרות לקנות לו בגדים, נעליים או אקססוריז.
אם אין לכם היכרות קרובה עם הילד תמיד תוכלו לקנות לו מתנה שאתם חושבים שהוא יאהב ולצרף לה פתק החלפה, למקרה וטעיתם.

מתנות כלליות לילדים בני שתיים עשרה

ריהוט לחדר, משחקים למחשב ולפלייסטיישן, דיסקים, ספרים, גדג'טים, מצעים למיטה, נגני מוזיקה ותיקי גב, יכולות להיות מתנות שכל ילד בן שתיים עשרה ישמח לקבל, הבעייתיות במתנות האלו, שבמידה ואין לכם היכרות טובה עם הילד, לא בהכרח תדעו איזה ספרים, משחקים או דיסקים הוא יעדיף, אבל כמו שהזכרנו למעלה, פתקי ההחלפה כאן יכולים לבוא לעזרתכם ולדאוג שגם במקרה ולא קלעתם לטעם שלו, הוא עדיין יוכל ליהנות מהמתנה שלכם, ברגע שהוא יחליף אותה למתנה שהוא כן מתחבר אליה.