מתנה לילד בן 10

מתנה אישית לילד בן עשר
לידיה לב ארי
לידיה לב ארי
אז העשור הראשון הסתיים ובן העשר עומד בתחילת עשור חדש ומאוד משמעותי בחייו ובחיי משפחתו, העשור במהלכו הוא יעבור מילדות לבגרות ובדרך יעבור דרך חתחתים לא קלה, העשור בו הוא יכנס לתקופת הנעורים ורוב הסיכויים שיעשה להוריו חיים לא קלים.ילד בן עשר הוא עדיין ילד, אשר נמצא בשנים האחרונות בהם הוא עוד יאהב לשחק ולהשתולל ועדיין לא יחשוב על דברים מסוימים שהם ילדותיים מדי (לפחות הבנים שבחבורה, הבנות מתבגרות יותר מהר וחלקן רוצות להרגיש כמו נשים קטנות כבר בגיל שבע או שמונה). אז אלו מתנות אפשר לקנות לילד הנכנס לעשור השני של חייו וחוגג את יום הולדתו העשירית?

מתנות לתקציב גבוה (מעל 200 ₪)

כמובן, שבראש ובראשונה ההחלטה על המתנה תהיה תלויה בתקציב אותו אתם מקצים בעבור אותה המתנה. במידה והתקציב שלכם גבוה (לצורך העניין, נניח מעל ל200 שקלים), יהיו לכם שלל אפשרויות למתנות שוות במיוחד שסביר להניח שגם יגררו התלהבות מצד הילדים. מתנות כמו: אופניים חדשות, מכשיר פלייסטיישן או קונסלת משחק, כלי נגינה כלשהו (במידה ונראה לכם שהילד יתחבר לסוג מתנה שכזה), רהיטים לחדר, טלוויזיה לחדר, מחשב, מכשיר סוללרי, אייפוד ועוד שלל מתנות חדשניות שילדים בני עשר ישמחו לקבל וגם להשוויץ בהן בפני כל החברים שלהם. לאלו שלא רוצים לשבור את הראש בחיפושים אחר המתנה המתאימה, יוכלו פשוט להביא לילד את הכסף ולתת לו להחליט מה לקנות בו.

מתנות לתקציב בינוני (עד 150 ₪)

במידה והתקציב שלכם עבור המתנה הוא תקציב בינוני (נגיד עד מאה וחמישים שקלים), עדיין יהיו לכם שלל אפשרויות עבור מתנות, אבל כנראה שההחלטה מה לקנות תהיה יותר קשה, בעיקר אם אתם לא יודעים מה התחביבים של הילד או מה הוא אוהב לעשות. ובכל זאת מה אפשר לקנות לילד בן עשר בתקציב שכזה: ספרים, דיסקים, נגן מוזיקה (יש נגנים במחירים הללו), משחקים למחשב, בגד, אקססוריז, כדורגל או כדורסל, תמונה לחדר, כרטיס כניסה ללונה פארק (במידה ואתם משתייכים לועדי עובדים כלשהם תוכלו גם לרכוש כרטיס זוגי), כרטיס זוגי לסרט בתלת מימד ועוד מתנות שמאוד חשוב שיצורף אליהם (או לפחות לרובם) גם פתק החלפה.

מתנות לתקציב נמוך (עד 50 ₪)

במידה והתקציב שלכם עבור המתנה לילד בן עשר הוא תקציב נמוך שלא עולה על חמישים שקל, האפשרויות שלכם הולכות ומצטמצמות ואולי כדאי לכם להתחיל להתעניין במבצעים, קופונים או להירשם לאתרי קניות חברתיות למיניהם. ובכל זאת תוכלו לקנות להם: דיסקים וספרים (לפחות כאלו שנמצאים במבצעים), חולצות טי שיירט (בחנויות מסוימות), אקססוריז (מסוג מסוים),ממתקים, גומיות וסיכות לשיער (לבנות), משטח לעכבר, תיקים מבד, מכשירי כתיבה ועוד שלל מתנות שהעיקר בהם יהיה הכוונה העומדת מאחוריהן (תשקיעו לפחות בברכה).