מתנה לילד בן שנה

הופ הופ טרללה, הילד בן שנה
לידיה לב ארי
לידיה לב ארי
מתנה לילד בן שנה תהיה כמעט תמיד מתנה פונקציונאלית, בגיל שנה הילדים עוד תינוקות קטנים וכחלק מזה לא מבינים שיש להם יום הולדת או שהם קיבלו איזו מתנה, לכן מתנות לילדים בני שנה הם מתנות בעיקר עבור ההורים.

לכל ילד יש את קצב ההתפתחות שלו, לכן בגיל שנה חלק מהילדים כבר הולכים או אפילו רצים ברחבי הבית ואחרים עדיין משתמשים בזחילה בכדי להגיע ממקום למקום.חלק מהילדים כבר יודעים להגיד מילים מסוימות וחלק רק הברות וקשקושים לא מובנים. מה שבטוח שהשנה הקרובה בחייו של הילד בן השנה תהיה שנה של התפתחות משמעותית ולכן אם אתם מחפשים מתנה עבור ילד בן שנה אחת האפשרויות העומדות בפניכם הם משחקים וצעצועים אשר ישמשו אותו או יעזרו לו ולהורים שלו עם תהליך ההתפתחות הזאת ומה עוד אפשר להביא כמתנה עבור ילד בן שנה?

כולם מסביבו שמחים שהתינוק הקטן חוגג את יום הולדתו הראשון והוא בכלל לא מבין על מה כל החגיגה, אולי פה ושם הוא מחייך ונהנה מתשומת הלב שהוא מקבל ואז מגיע השלב של המתנות, ההורים שלו מראים לו מה הוא קיבל הוא יכול להתלהב מדברים שנראים לו מעניינים ויזואלית, אבל את המחשבה שהשקעתם בבחירת המתנה או את סכום הכסף הרציני שהיא עלתה לכם הוא לא ידע להעריך, אבל ההורים שלו כן. אז כדאי להשקיע במתנה שווה וייחודית אם לא בעבורו אז בעבור ההורים שלו (שבטוח יזכרו לכם חסד על מתנה טובה).

איך בוחרים את המתנה?

כמובן, שבשלב הראשון צריך לחשוב על התקציב שלכם למתנה, רוב המתנות לילדים בגיל הזה יהיו יחסית יקרות ולכן תקציב נמוך למתנה, יכול להיות בעייתי כשמחפשים מתנות לילד בן שנה (צעצועים לאמבטיה הן אחת מהאפשרויות הפופולאריות במקרה של תקציב נמוך עבור אותה המתנה).

בשלב הבא, אם אתם רוצים לקנות מתנה פונקציונאלית ולשמח את הורי הילד, אתם יכולים לנסות ולחשוב מה ההורים של אותו ילד צריכים עבורו, או מה חסר להם והם ממש ישמחו לקבל (במקרה ואתם לא יודעים את התשובה אתם יכולים פשוט לשאול אותם).

במידה ולשאול את ההורים זאת לא אפשרות עבורכם וגם הפונקציונאלית של המתנה פחות מעניינת אתכם, תוכלו לחפש איזו מתנה לקישוט חדר הילדים, או איזה בגד חדש עבור הילד (הוא כל הזמן גדל ותמיד צריך בגדים חדשים). אם אתם מחפשים מתנה בעלת ערך מוסף, ישנם שלל משחקים וצעצועים התורמים ועוזרים להתפתחות הילד או משחקים חינוכיים שיעזרו להוריו ללמד אותו דברים חדשים. בשורה התחתונה, מה שחשוב הוא שיהיה לכם איזה קונספט התחלתי עבור המתנה בכדי שלא תלכו לאיבוד בים המוצרים המיועדים לילדים קטנטנים בגילאים הללו (ובמקסימום תמיד ישנה שיטת האלימינציה).