מתנות לבנים

בתקופה מסוימת בילדות ההבדלים בין הבנים לבנות נהיים משמעותיים וכל אחד מהם מעדיף את חברת בני מינו החולקים איתו את אותם התחומי עניין.
יפעת הר-נבו
יפעת הר-נבו
הבנות בדרך כלל מעדיפות לשבת ולדבר עם החברות שלהן על נושאים שונים והבנים מעדיפים פחות לדבר ויותר לשחק כדורגל או כדורסל או סתם ללכת מכות עם החברים שלהם.

עוד מתנות
מתנות לבנים – גם בנים רק רוצים לעשות כיף

ההבדלים בין המינים באים לידי ביטוי בגילאים הללו בכל עולם התכנים והתחביבים של הילדים וכך יוצא שאם אתם מחפשים לקנות מתנות עבור בנים, במקרים רבים תחפשו רעיונות שונים לגמרי ממה שהייתם מחפשים לו המתנה הייתה מיועדת לבנות.
אז מה אפשר להביא כמתנות לבנים החוגגים יום הולדת או לרגל כל מטרה אחרת בגנה אתם מחפשים עבורם מתנה?

מה גילו של הילד?

מתנות המתאימות לבנים בני אחת עשרה או שתיים עשרה לא בהכרח יתאימו לבנים בני שבע או שמונה ולהפך. אז נכון שברוב גילאי הילדות בנים אוהבים ספורט ומשחקי טלוויזיה או מחשב, כך שמתנות כמו כדורגל או כדורסל או משחקים לא מתוחכמים מדי לפלייסטיישן או למחשב יכולות להתאים כמעט לכל הגילאים. אבל, במידה ולדוגמא אתם רוצים לקנות משחקים קצת יותר מתוחכמים לפלייסטיישן או למחשב אתם ודאי תיקחו בחשבון שהבגרות והתפיסה של ילד בן שתיים עשרה תהיה שונה באופן משמעותי מזאת של ילד בן שבע. גם אם אתם מחפשים לקנות מתנה מעולם הספורט כמו אופניים לדוגמא, סביר להניח שתיקחו בחשבון שילד בן שתיים עשרה הוא מפותח וגבוה בהרבה (בדרך כלל) מילד בן שמונה לדוגמא.

מתנות מעולמו של הילד?

הורים רבים שולחים את ילדיהם עוד בגילאי הילדות הצעירים לחוגים שונים. בנים ברוב המקרים יעדיפו את חוגי הספורט, חוגים של אומנויות לחימה או חוגי נגינה. במידה ואתם יודעים שאותו ילד עבורו אתם מחפשים מתנה הולך לאחד מהחוגים הללו וזה אחד הדברים שמעסיקים אותו וממלאים את עולמו, תוכלו לחפש עבורו מתנה הקשורה לנושא החוג (לדוגמא: ספר תווים לילד שלומד גיטרה).

מעבר לזה, ישנם ילדים שיש להם תחומי עניין מסוימים בהם הם יעסקו ברוב שעות הפנאי שלהם, לדוגמא: ילדים רבים מתעניינים בכל מה שקשור למחשבים עוד מגילאים צעירים ועבורם כל מתנה שתשדרג את המחשב שלהם יכולה להיות מבורכת ולהתקבל בשמחה.

כל מתנה שהיא גם בילוי

כרטיסי כניסה ללונה פארק, פארק מים או כל אטרקציה אחרת, כרטיס לסרט תלת מימד, טיסה בשמי הארץ ועוד שלל מתנות שהם אטרקציות חווייתיות עבור הבנים יהוו מתנה מוצלחת שהילד יהיה אסיר תודה עליה ובטוח שהוא ייהנה ממנה.
ומה עוד?

בגדים, נעליים, ספרים, דיסקים, מכשיר אייפד או אמ.פי.3, משחקי קופסא או משחקי חשיבה, תמונה לחדר, גדג'טים שונים המתאימים לאותם הגילאים, ילקוט לבית הספר ועוד שלל מתנות אשר יכולות להתאים לבנים בלי קשר לגיל שלהם.