מתנות לילדות

כמה דמיון בילדה כל כך קטנה
לידיה לב ארי
לידיה לב ארי
לעיתים, הן יכולות לשחק שעות עם איזו בובה מסמורטטת מבד שקנו להן כשהן היו בנות שנה ולא משנה שמאז עד היום, החדר שלהן התמלא בבובות חדשות והרבה יותר משוכללות מאותה הבובה, הן עדיין יישמרו לאותה בובה מסמורטטת נאמנות ויקפידו ללכת לישון איתה בכל לילה (ומאוד יתקשו לוותר עליה לטובת מכונת הכביסה מדי פעם).רגע לפני שהיא הופכת לאישה

הן יכולות לאהוב שמלות ולהתעקש לא ללבוש שום דבר אחר (כך יצא שמדי מספר ימים מכונת הכביסה של אימא שלהן תתמלא בשמלות שבת שנלבשו לגן בסתם יום של חול והתמלאו בחול). הן יכולות לאהוב לצייר, לגזור ולהדביק או לחילופין לשחק כל היום למטה בחצר של הבניין בכדור עם הבנים, הן יכולות להיות שקטות ומופנמות או רעשניות וצעקות, אבל כנראה שעד שהן יתבגרו הן ישתנו עוד פעמים רבות ויפתיעו את ההורים שלהן לא פחות פעמים.

הן עדיין בסך הכול ילדות צעירות ואם אתם מחפשים עבורן מתנות תדעו שקיימות עבורכם המון אפשרויות שמאוד ישמחו אותן.

ילדות בדרך כלל אוהבות בובות, הן יכולות לשבת ולשחק איתן שעות ולהמציא להן חיים וסיפורים שלמים. ישנן מגוון רחב של סוגי בובות: ברביות, בראץ', בובות של חיות עשויות מבד ועוד שלל בובות אשר תופסות בדרך כלל מקום רב בחדרה של ילדה ממוצאת. היתרון במתנות מהסוג הזה הוא שיש כמעט אין סוף סוגים מהן ועוד אין סוף של פריטים משלימים. תוכלו לקנות להם, בית בובות, בובה מדברת, בובה עם בגדים להחלפה, בובה של דמות מפורסמת מאיזו סדרה מצוירת בטלוויזיה ועוד מגוון רחב של אפשרויות. בובות היא בהחלט מתנה אשר ילדות גם נהנות ממנה וגם מפתחות באמצעותה את הדמיון שלהן.

מתנות לתקציב נמוך

ערכות ליצירת בובות מפימו, פיות נוצצות, קופסת תכשיטים ורודה, חוברות מדבקות או חוברות צביעה, מדבקות עם נצנצים, ערכות הפעלה, מדבקות קיר של דמויות אהובות, כתר של נסיכה עשוי מפלסטיק, שעון צמיד, ספרים, טושים צבעונים, פלסטלינה, כן ציור ועוד שלל מתנות שיכולות להגיע במקסימום לעלות של כמה עשרות שקלים ועדיין לגרום לילדות שיקבלו אותן לחייך חיוך של עושר ולהיות אסירות תודה. כי ילדות לא חייבות מתנות משוכללות ויוקרתיות בכדי ליהנות.

מתנות לתקציב גבוה

אז נכון שילדות יכולות להיות מאושרות גם ממתנות קטנות אשר הושקע בהן מעט מחשבה, אבל אם יש לכם תקציב יותר גבוה עבור אותן מתנות תוכלו להביא משהו אפילו יותר שווה. מתנות כמו: אופניים ורודים או סגולים עם סלסילה מקדימה, קפסולת משחק, כרטיס כניסה משפחתי ללונה פארק או לאטרקציה אחרת, ריהוט לחדר שלהן, שעון יד, מחשב, נגני מוזיקה, מצלמה דיגיטאלית פשוטה להפעלה ועוד שלל מתנות מגניבות שהילדות לא יפסיקו להשוויץ בהן אחרי שהן יקבלו אותן.