מתנה לילדה בת 9

הבת שלי קיפצה מאושר מהמתנה הזו
לידיה לב ארי
לידיה לב ארי
לקנות מתנה לילדה בת תשע יכולה להיות משימה לא פשוטה, בעיקר אם אתם לא מכירים את הילדה באופן אישי או יודעים על תחביבים ספציפיים שלה או חוגים אליהם היא הולכת (לפעמים יותר קל למצוא מתנות מתוך העולמות הללו). כמובן שאלו שמרימים ידיים כבר בהתחלה ובוחרים לא ללכת ולחפש בפועל מתנה לילדה בגיל הזה יוכלו להביא לה כסף או תלושים ובצורה כזאת למנוע מעצמם את כל הליך חיפוש המתנות.אלו שבוחרים בכל זאת להתמודד עם המשימה הלא פשוטה, ימצאו בסופו של דבר את המתנה המתאימה, בכל זאת בעידן השפע בו אנו חיים, עד כמה קשה יכולה להיות משימה של חיפוש מתנה עבור ילדה בת תשע?

עושים סדר

אז מי שלא מכיר את הילדה באופן אישי ולא כל כך בקיא בעולמן של הילדות בנות התשע של היום, כדאי שידע שבגיל הזה הן בדרך כלל יעדיפו לשחק במחשב או בפלייסטיישן מאשר במשחקי קופסא. בובות זה משהו שהן כבר זנחו מזמן ויכול להיות שהבובות היחידות שיש להן בחדר אלו בובות פרוותיות המסודרות להן על המיטה לקישוט (וגם יכול להיות שהן ישמחו לקבל עוד אחת לאוסף). ילדות בנות תשע יאהבו בדרך כלל להיפגש עם החברות שלהן, לראות טלוויזיה, לשמוע מוזיקה, להידבק למחשב ולפעמים הן יהיה בעלותיו הגאות של איזה תחביב או תחום עניין מסוים (למשל: ריקוד, נגינה, התעמלות אומנותית על פסנתר או פיסול בחימר).

איך מחליטים מה לקנות?

במידה ואתם לא מצליחים לחשוב על רעיון מסוים למתנה וגם רשת האינטרנט לא הצליחה לספק לכם תשובה לשאלה "מה לקנות לה?", תוכלו פשוט לשאול את ההורים שלה מה הם חושבים שהיא צריכה או מה היא תשמח לקבל, אפשרות נוספת היא לשאול את הילדה בעצמה, בגיל הזה כבר יש להן רצונות וצרכים שהן יודעות להביע טוב מאוד במילים ואם מדובר בילדה לא ביישנית היא ודאי תשמח לחסוך לכם את העבודה של החיפוש ולעצמה את האכזבה ממתנה לא מוצלחת ופשוט להגיד לכם מה היא צריכה או רוצה (אם אתם חוששים שהדרישה שלה תהיה יקרה מדי, תוכלו להתחכם ולהציע לה מגוון אופציות ושתבחר מתוכן).

ובכל זאת, מה אפשר לקנות להן?

רהיטים ופריטים שיקשטו את החדר שלהן, כמו: נרות ריחניים, מצעים, כריות פרוותיות למיטה, מנורת לילה, מראה וכדומה. ציוד לבית הספר: תיק גב חדש, מחברות, יומן תלמיד, כלי כתיבה ייחודיים, קלמר ועוד מתנות מהעולם הזה. בגדים, נעליים, תכשיטים עדינים, כובעים, בגדי ים, כפכפים וכל מתנה אופנתית אחרת שתשדרג את המראה שלהן, בגיל הזה כבר יש להן טעם משלהן וחשוב להן להיראות ולהרגיש טוב עם עצמן. מתנות נוספות: ספרים, גדג'טים, אופניים, נגן מוזיקה וכרטיסים ללונה פארק, לסרט או לאטרקציה אחרת.