מתנה לילדה בת 6

מתנה מפתיעה ומקורית לבת 6
לידיה לב ארי
לידיה לב ארי
ילדות בנות שש בדרך כלל נרגשות לקראת המעבר לכיתה א' ההולך ומתקרב (במידה והוא עוד לא הגיע)

רובן כבר תדענה לכתוב את השם שלהן וחלק גדול מהן גם ישגעו את ההורים שלהן בכל ההזדמנות שילמדו אותן עוד דברים לקראת כיתה א' (רוב ההורים כמובן ישמחו להשקיע זמן איכות המוקדש לפעילות חינוכית עבור הילדות שלהן).לילדות בנות שש יש בדרך כלל סבלנות בלי סוף והן יכולות לשבת שעות מול ערכת יצירה או מול חוברות עבודה ולהשתדל ולשמור על כמה שיותר דיוק וניקיון במילוי אותן החוברות. ילדות בנות שש אוהבות להרגיש כמו גדולות ולשחק בכל הזדמנות עם החברות שלהן במשחקים המדמים את עולם המבוגרים.

במידה ואתם מחפשים מתנה לילדה בת שש יש לכם מגוון גדול של אפשרויות המתאימות כמעט לכל תקציב, תוכלו לשמח ילדה בת שש גם במתנה העולה כמה שקלים בודדים בלבד, כל עוד תעשו את הבחירה הנכונה ותביאו לה מתנה כיפית.

מתנות לתקציב נמוך

ילדות בנות שש חולות על שטויות ועל כל מיני פיציפק'ס קטנים כאלו, חדר של ילדה בת שש יהיה בדרך כלל עמוס רק מכל הפריטים הקטנים הללו, עליהם הן בדרך כלל תתעקשנה לשמור.

אם אתם מחפשים מתנות סמליות בתקציב נמוך של כמה שקלים בודדים עבור ילדה בת שש תוכלו להביא לה בין היתר מתנות כמו: טושים או צבעים, סיכות וגומיות לשיער, חוברות צביעה, מחזיקי מפתחות, מדבקות, מחברות, כלי כתיבה ועוד שלל מתנות שלא יעלו לכם ברוב המקרים יותר מעשרים שקלים ועדיין בכוחן לשמח מאוד ילדה בת שש.

מתנות לתקציב בינוני

במידה ואתם לא מסתפקים במתנות סמליות ובא לכם להביא לאותה ילדה בת שש מתנה קצת יותר רצינית (או קצת יותר יקרה לצורך העניין), ישנן מתנות רבות ומגוונות לבעלי התקציב הבינוני (עד בסביבות מאה וחמישים שקלים): ילדות בנות שש מאוד אוהבות בגדים ובעיקר שמלות כך שזאת אחת האפשרויות, בנוסף תוכלו לקנות להן: נעליים, ספרים, משחקים, דיסקים, מצעים למיטה, משחקים למחשב, ילקוט לקראת בית הספר, סרטים לדי.וי.די, ערכות יצירה, כרטיס כניסה ללונה פארק, לסרט בתלת מימד או כל מתנה חוויתית אחרת המתאימה לגילאים הללו ובטוח תשמח מאוד את מקבליה.

מתנות לתקציב גבוה

כמובן שככל שהתקציב עבור המתנה עולה עולה כך גם עולה מבחר האפשרויות למתנות לילדות בגיל הזה (כמו גם לכל גיל אחר). בין המתנות שיוכלו להביא אותם אנשים שיש להם תקציב גבוה למתנה: ריהוט לחדר (מיטה חדשה, שולחן לימודים לקראת המעבר לבית הספר, כסא אורטופדי המתאים לגיל הזה וכדומה),שעון יד משוכלל ומעוצב, נגן מוזיקה, מחשב, קפסולת משחק, תכשיטים עדינים (המתאימים לילדות בגילאים הללו), אופניים חדשות ועוד שלל מתנות אשר יכולות להיות פרקטיות או סתם לשמח ילדות בגילאים הללו.