מתנה לילדה בת 5

יום הולדת תיאטרון, יום ספא לילדות, משחקי חברה ועוד רעיונות ליום הולדת לבת 5
לידיה לב ארי
לידיה לב ארי
גיל חמש הוא גיל מתוק וכייפי הילדים בגיל הזה הם תקשורתיים, אנרגטיים לעיתים קצת שובבים, אבל קשה שלא להידבק בשובבות הזאת ולהיגרר להשתולל איתם. ילדות בנות חמש ימצאו בשיא המתיקות שלהן, הן ישאלו שאלות, ישתפו את כולם בדברים חדשים שלמדו, ישחקו, יצחקו וייהנו.לחפש מתנה לילדה בת חמש יכולה להיות חוויה נחמדה ואפילו מהנה, ישנן מגוון רחב של אפשרויות ואם לא תאבדו את הידיים והרגליים שלכם ביניהם ומרוב עצים לא תראו את היער, תוכלו למצוא מתנות מאוד מגניבות עבור ילדות בגיל הזה. במידה ואין לכם כיוון מסוים עבור מתנה ואתם רוצים למנוע מצב שאתם הולכים לאיבוד בין כל האפשרויות, כדאי להיעזר עוד בטרם אתם הולכים לחפש את המתנה ברשת האינטרנט לחיפוש אחר רעיונות עבור מתנות, אולי יתמזל מזלכם ותמצאו את מה שחיפשתם כבר בשלב חיפוש הרעיונות ותוכלו להזמין את המתנה דרך האינטרנט ולחסוך מעצמכם את הזמן שהיה גובה מימכם ההליכה לקניון או לחנות המשחקים הקרובה לביתכם.

ללמוד וליצור

אחת האפשרויות למתנות עבור ילדות בנות חמש אלו משחקים, ערכות וחוברות המפתחים אצלן את היצירתיות או מלמדים אותן דברים חדשים. גיל חמש, הוא זמן טוב לשבת עם הילדות ולהתחיל ללמד אותן דברים חדשים לקראת המעבר הקרוב לכיתה א'. הילדות ישמחו להרגיש גדולות ויראו נכונות לנסות וללמוד דברים שאין לא ידעו לפני (כמו לכתוב את השם שלהן וכדומה), ישנן שלל חוברות למידה המיועדות לגילאים הללו. בנוסף, ישנן שלל חוברות צביעה וערכות יצירה שאותן ילדות ישמחו לקבל וההורים של אותן ילדות לא פחות ישמחו לשבת איתן לעזור להם לעשות אותן, תוך ידיעה שלמתנות הללו יש ערך מוסף מעבר להנאה שהילדות מפיקות מהן.

עולם הבובות

בגיל חמש ילדות אוהבות לשחק עם בובות, ברביות, בראץ' או כל בובה אחרת מהמגוון הרחב של הבובות הקיים בשפע בכל חנות צעצועים שמכבדת את עצמה. אבל לא רק הבובות עצמן מהוות את האופציה למתנה עבור ילדות בגיל הזה, מסביב לבובות ישנו עולם שלם וענק של חפצים, בתי בובות, בגדים לבובות ועוד מגוון רחב של פריטים וחפצים אשר קשורים לעולם הזה ויכולים להוות מתנה נפלאה שילדה בת חמש סביר להניח מאוד תשמח לקבל ובכך גם להרחיב את משפחת הדיירים מהפלסטיק הגרים בחדר שלה (או לצבור עבורן רכוש חדש ולתת להם חיים בורגניים אמיתיים).

מתנות נוספות

משחקי קופסא, ספרים, בגדים ונעליים, בגד ים, מצעים למיטה, משחקים למחשב או לפלייסטיישן, מנוי לעיתון או ירחון לילדים, פאזלים, וובקינז, די.וי.די של סרטים או של סדרות ילדים, אופניים, כדור , תכשיטים מפלסטיק ועוד מגוון רחב של מתנות אופציונאליות שיותר מאשר יתאימו לילדה בת 5 ויעלו חיוך של אושר והכרת תודה על שפתותיה.