מתנה לילדה בת 3

מתנות שכל בת 3 תרצה לקבל
לידיה לב ארי
לידיה לב ארי
גיל שלוש זה אולי אחד הגילאים הכי כיפיים אצל הילדות, לפחות עבור ההורים שלהם או עבור המבוגרים בקרבתן.

מדובר בגיל בו הן מתוקות להפליא והכי כיף להלביש אותן ולסדר להן את השיער, הן כבר מחזיקות באוצר מילים מכובד והן כל הזמן לומדות דברים חדשים ומשתפות את כל מי שמקיף אותן בדברים החדשים שהן למדו לומר או לעשות.מתנות לילדה קטנה-גדולה

לחפש מתנה לילדה בגיל שלוש יכול להיות חוויה עבור המחפשים, ישנן אפשרויות רבות ומגוונות למתנות לילדה בגיל הזה ועולם המוצרים והצעצועים לגיל הזה הוא רחב ומעניין ומי שעדיין לא הורה או שהילדה שלו עברה כבר מזמן את גיל 3 יופתע מכל האפשרויות הקיימות למתנות עבור ילדה בגיל הזה, עכשיו כל מה שנשאר זה להחליט מה לקנות.

היא כל כך מתוקה

מכיוון שמדובר בגיל בו הילדות הן כל כך מתוקות שאי אפשר לא לרצות לחבק ולנשק אותן כל הזמן, רבים יתפתו לקנות להם מתנות היכולות אפילו לשדרג את אותה מתיקות. מתנות בסגנון של בגדים חדשים ובובתיים, הרי כשנכנסים לחנות בגדי ילדים ומסתכלים על היצע הבגדים לילדות בגילאים הללו אי אפשר כמעט לשלוט ב"איזה מתוק זה" "איזה בובה היא תראה עם זה" ועוד כל מיני משפטים בסגנון אשר יצאו לנו מהפה, סביר להניח שרבים לא יוכלו כלל לעמוד בפיתוי ויבחרו לקנות לילדה בגדים (רצוי לצרף פתק החלפה כי הילדה כל הזמן גדלה בגילאים הללו).

אפשרויות נוספות: נעליים, סיכות וקוקיות לשיער, כובעים ואקססוריז המתאימים לילדות בגילאים הללו ועוד מגוון רחב של מתנות אשר ידגישו את היופי והחן של הילדות בגילאים הללו.

ורוד זה הצבע השולט (וגם סגול)

אי אפשר להתעלם מזה שורוד הוא הצבע השולט בכל מה שקשור למתנות לילדות בגיל שלוש. כך שאם תיכנסו לחנות צעצועים, תוכלו לזהות באופן מידי את המשחקים והצעצועים המיועדים לבנות. דם באתרי האינטרנט המציע מתנות לילדות בגיל שלוש, תוכלו למצוא מגוון רחב של מתנות בורוד. מגוון רחב של בובות עם שמלות או חליפות ורודות, ערכות יצירה על טהרת הצבע הורוד ועוד מגוון רחב של מתנות עבור בנות שהבולט בהן הוא הצבע הורוד (והסגול).

אז מה ההורים חושבים

גיל 3 זה גיל צעיר מאוד, אומנם ילדה בת שלוש יכולה לשמוח על מתנה חדשה שהיא קיבלה, אבל מי שיזכור ויעריך יותר את המתנה מהילדה עצמה אלו הם ההורים של אותה ילדה. אם אתם רוצים לרצות את ההורים, תביא לילדה צעצועים ומשחקיים עם אלמנטים חינוכיים כאלו או אחרים: ספרים, משחק מה במשבצת, פאזלים, צעצועים המפתחים מוטוריקה, משחקים המעודדים פיתוח יצירתיות ודמיון ומתנות אחרות בעלות ערך מוסף עבור הילדות הנמצאות בגיל הזה, גיל בו הן כל הזמן מתפתחות ולומדות דברים חדשים.