מתנה לילדה בת 11

אז מה בכל זאת כן אפשר לקנות בתור מתנה לילדה, רגע לפני שהיא הופכת לנערה לכל דבר?
לידיה לב ארי
לידיה לב ארי
גיל 11, שנה לפני שהן הופכות מילדות לנערות באופן רשמי, אבל מתחת לפני השטח כבר אפשר להרגיש ולראות את השינויים. הסביבה אומנם עדיין תופסת אותן בתור ילדות לכל דבר, אבל הן, ממש לא תופסות את עצמן ככה ובמקרים רבים הם יידרשו ויתעקשו על שינוי ביחס אליהן ולא יסכימו שיתייחסו אליהן כמו ילדות.מתנות מקסימות לבת 11

לקנות מתנה לילדה בת 11 זאת בדרך כלל משימה לא פשוטה, מצד אחד מתנות "ילדותיות" כמו משחקי קופסא וכדומה לא ילהיבו אותן ברוב המקרים ומתנות המיועדות לנערות בוגרות יותר כמו סטים של איפור או אפילו בשמים לא ילהיבו בהרבה מקרים את ההורים של אותן הילדות.

מתנות לחדר

נרות ריחניים, מנורת לילה, דובי פרוותי לקישוט המיטה, מצעים, שידה, שולחן כתיבה פוף או פרטי ריהוט אחרים וכל מתנה אחרת אשר יכולה לשדרג את החדר של אותה ילדה ולתת לו מראה מעט יותר בוגר ממה שאולי הוא היה קודם, תתקבל ברוב המקרים בברכה (רק כאמור, תשדלו לבחור פריטים לא ילדותיים מדי כמו מצעים למיטה עם הדפסים של איזו דמות מצוירת לדוגמא, כי ממש לא בטוח שהיא תאהב את זה).

לכל גיל יש שעות פנאי

בדרך כלל עולמן של ילדות בנות 11 יהיה מלא ועשיר וינוע בין בית הספר והשיעורים למפגשים עם החברות וחוגים של אחר הצהריים לטלוויזיה וקצת זמן איכות עם ההורים. אבל זה לא אומר שלא יהיה להן זמן גם לעשות דברים אחרים לכן, אחת האפשרויות היא לחפש מתנות אשר ישמשו אותן בשעות הפנאי שלהן. תוכלו להביא להן מתנות כמו: נגן מוזיקה, ספרים, דיסקים, משחקים למחשב או לפלייסטיישן, סרטים לדי.וי.די או כל מתנה אחרת שאתם חושבים שיש לה פוטנציאל שאותה ילדה תאהב אותה ותנצל אותה.

לבית הספר הן הרי חייבות ללכת

המשותף לכל הילדות בנות האחת עשרה, היא העובדה שהן חייבות ללכת כל בוקר בין אם רוצות ובין אם פחות לבית הספר. לכן אחת האפשרויות למתנות עבור ילדה בת אחד עשרה הן מתנות שישמשו אותן במחויבות הזאת שלהן. בין האפשרויות: יומן תלמיד אופנתי, כלי כתיבה, קלמר, תיק לבית הספר, מחברות מעוצבות או כל ציוד אחר שיכול לשמש אותן בבית הספר.

מתנות נוספות

כרטיס ללונה פארק, לסרט או לאטרקציה אחרת, בגדים, נעליים, אקססוריז, קרמים המתאימים לילדות בגיל הזה, אופניים וכל מתנה אחרת שאתם חושבים שיכולה לשמש ילדות בגיל הזה ולשמח אותם. מה שבטוח שלא משנה מה תחליטו לקנות עבור אותה ילדה בת 11, תדאגו לצרף למתנה פתק החלפה כי בגיל הזה באמת אי אפשר לצפות את תגובת הילדה למתנה.