מתנה לילדה בת 10

יום הולדת פינוק וספא, ערכת איפור ועוד רעיונות למתנות שוות לבנות 10
לידיה לב ארי
לידיה לב ארי
היא כל הזמן גדלה וגם ההורים שלה מופתעים לעיתים לראות איך המכנסיים שהם קנו לה לא מזמן כבר קצרות עליה. היא כבר מאוד דעתנית, לפעמים יותר מדי, במקרים קיצוניים היא לא מרבה לסגור את הפה ונכנסת לשטף של דיבור.

היא מאוד אוהבת וקשורה לחברות שלה ואפשר לחשוב שהילדות האלו הן דבוקה אחת שלא יכולה להיפרד (בימים שהן לא מתראות מחוץ למסגרת הלימודים, היא תהיה עסוקה בלדבר איתן, בטלפון, בסקייפ או בכל אמצעי תקשורת אחר).כל מה שיפה בעיניהן (ובעיני החברות שלהן)

היא כבר בת עשר, אוטוטו היא תתחיל להתבגר על באמת אבל עד אז היא כבר עושה רוח של בוגרת והיא מצפה מכם (ההורים שלה) שתתנהגו בהתאם. אז אלו מתנות אפשר להביא לילדה המגיעה לגיל עשר?

לילדות בנות עשר יש כבר טעם משלהן ולמרות שבגיל הזה הוא מושפע באופן קיצוני מהאופנה, מהטלוויזיה ומהחברות, זה עדיין יהיה מבחינתן הטעם האינדיבידואלי שלהן והן לא יסכימו לחרוג ממנו (גם אם הן חולות על סגול וזה לא באופנה הן ישנאו סגול והמבין יבין). כך יצא שאם אתם מכירים פחות או יותר את הילדה ואת אותו הטעם, זה יקל עליכם משמעותית בבחירת המתנה בעבורה ותוכלו להביא לה בין היתר: בגדים, נעליים, מצעים, מגבות, מנורת לילה, מוצרי נוי לחדר, פרטי ריהוט לחדר ועוד שלל מתנות פונקציונאליות שבמידה והן אכן יקלעו לטעמן הן מאוד תשמחנה לקבל את המתנות הללו (ליתר ביטחון צרפו בכל מקרה פתק החלפה, למקרה שהאופנה והטעם שלהן השתנה בחודש האחרון).

מתנות קטנות ומגניבות

ישנן שלל מתנות קטנות ומגניבות שגם לא תאלצו להיפרד בגינן מיותר מדי כסף וגם כנראה שרוב בנות העשר ישמחו לקבל אותן בלי קשר לטעמם האישי (ראה ערך קודם). בין המתנות האופציונאליות: נרות ריחניים, כיסוי לאייפון או למכשיר הסוללארי, עכבר מעוצב למחשב או שטיח מעוצב לעכבר, סיכות וגומיות לשיער, אקסוסריז, דיסקים, פוסטרים של אמן אהוב (ג'סטין ביבר ודומיו), מחברות או יומן תלמיד מעוצב, מחזיקי מפתחות וכל מה שחמוד או יכול להיראות חמוד לילדה בת עשר.

כסף, כרטיסים ותלושים

מי שבוחר לא להסתבך עם מתנות הקשורות לטעמה האישי של הילדה או מפחד שהוא לא ממש ימצא מה לקנות גם אם ממש יתאמץ (ולא שהוא רוצה להתאמץ) יוכל לפתור את עצמו מההליך הזה ופשוט להביא לאותה הילדה כסף או תלושים בכדי שתקנה את המתנה בעצמה (היא בטוח תאהב את זה). דרך נוספת להימנע מההליך המלחיץ לעיתים של חיפוש מתנה לילדה בגיל הזה, היא פשוט, לקנות לה מתנות חווייתיות כמו: כרטיסים לסרט, כרטיסים ללונה פארק או לאטרקציה כלשהי המתאימה לגיל הזה או אפילו שובר לאיזו מסעדה או בית קפה המתאים לילדות בגיל הזה.