מתנה לבת 18

הסוד למתנה מוצלחת לבחורה בת 18
לידיה לב ארי
לידיה לב ארי
עזבו אתכן בגדים ואיפור! כדאי לכם להשקיע עוד קצת מחשבה, או לקבל מאיתנו השראה למספר מתנות מקוריות לבנות 18.החיים הם סיבה למסיבה

גיל שמונה עשרה הוא גיל מרגש וייחודי עבור המגיעים אליו ועבור קרוביהם. מדובר במעבר הרשמי על פי מדינת ישראל מקטינות לבגרות ומעכשיו היחס לאותו צעיר יהיה כמו לכל אדם מבוגר אחר, הן מבחינת החובות והן מבחינת הזכויות. מלבד זאת, מדובר בתקופה מאוד מרגשת בחיים של סיום הלימודים והתכוננות לקראת גיוס לצבא (עבור אלו שמתגייסים).

נערות או בחורות צעירות בנות שמונה עשרה, כבר נראות ומרגישות כמו נשים לכל דבר, הן השאירו את תופעות גיל ההתבגרות הרחק מאחוריהן וכעת הן עלמות יפות ואטרקטיביות הנמצאות בכניסה למרוץ החיים הבוגרים שלהם ואין כמעט דבר יותר מרגש מזה. אז במידה ואנחנו מחפשים מתנות עבור בחורה שהגיעה לגיל שמונה עשרה, כנראה נצטרך להשקיע הרבה מחשבה ויצירתיות בשביל למצוא את המתנה אשר הולמת את היום המרגש הזה בחייה.

אם אתם נמנים על חבריה של אותה בת שמונה עשרה, דעו שכמעט בטוח שהיא מצפה לכמה שיותר חוויות ומסיבות כחלק מחגיגות יום ההולדת שלה. הרי סוף סוף היא יכולה לשתות אלכוהול ולהיכנס לברים ולמועדונים שונים, אז איך אפשר שלא לנצל את הזכות הזאת ולהתלהב ממנה, לפחות בהתחלה. אם תארגנו לאותה בת שמונה עשרה כמתנה איזה יום כיף או יותר נכון לילה של כיף, היא יותר מאשר תשמח. במידה ואתם רוצים בנוסף לקנות לה גם משהו אשר קשור לאותו יום בילויי, תוכלו להביא לה בגדים (שתלבש באותו יום), בקבוק של אלכוהול יוקרתי בשביל שתרימו כוסית לפני היציאה (רק קחו מוניות אחר כך) או שתוכלו להזמין אותה לארוחת ערב במסעדה, לפני שמתחילים החגיגות של הבילויים.

עוד מעט הצבא

בגיל שמונה עשרה הצעירה (בהנחה שהיא לא משתמטת או משוחררת מסיבות שונות) עומדת בפני הגיוס שלה לצבא. ניתן להביא לה שלל מתנות אשר קשורות לשירות המתקרב: תיק גב, לבנים, נגן מוזיקה, ספרים וכל מתנה אחרת שאתם חושבים שהיא תזדקק לה או שתקל עליה במהלך הטירונות או השירות הצבאי.

מתנות יצירתיות ומקוריות

במידה ואתן חברות טובות של החוגגת שעברתן איתה את כל תקופת ההתבגרות, גיל שמונה עשרה הוא בדיוק הגיל לסיכום תקופה, כך שאם תכינו עבורה כמתנה אלבום תמונות מעוצב הכולל תמונות רבות מההווי המשותף שלכן יחדיו, כנראה שתזכו לחיוך או דמעות של התרגשות ממקבלת המתנה אסירת התודה.

מתנות נוספות לבת שמונה עשרה

ערכות איפור, חבילות פינוק, שוברים לספא, מכשיר סוללרי מתקדם, נעליים (למי שלא מאמין באותן אמונות תפלות), כל רהיט שיכול לשדרג את החדר שלה ולתת לו מראה מעט יותר בוגר, לבנים, גדג'טים, ספרים, טיפולים קוסמטיים, שוברי קנייה ועוד שלל מתנות המתאימות לבחורה בגיל הזה, סביר להניח שהיא החוגגת תהיה נרגשת ומאושרת על הגעתה לגיל הזה שתהיה אסירת תודה עבור כל מתנה שהיא תקבל.