מתנות לבנות

אחת אוהבת לצייר ולפסל, אחרת לא נרדמת בלי לקרוא ספר ואחרת מעדיפה טיול מסביב לעולם, לכל אחת יש את התחביבים שלה ואת התחומי עניין שלה, אז כדאי תדעו איזה מתנה לקנות לה
לידיה לב ארי
לידיה לב ארי
בנות אוהבות הרבה דברים, אפשר לראות את זה כבר בחדר שלהן כשהן עוד ילדות, כל ילדה ממוצאת מחזיקה בשלל בובות, ערכות יצירה, משחקים, צעוצועים ועוד שלל פריטים קטנים שלרובן הן יפתחו גם רגש ויסרבו להיפרד מהן זמן רב.

עוד מתנות
המתנות הכי שוות לבנות

גם כשהן מתבגרות, כמעט כל הבנות ממשיכות לצבור שלל דברים. בחדריהן של רוב הנערות מתבגרות תמצאו ארון גדול מפוצץ בבגדים ונעליים, שידה עם סוגים רבים של קרמים ומוצרי איפור המתאימים לגילן. גם בתור נשים הן תהיינה בדרך כלל בעליהן הגאות של מספר לא מבוטל של זוגות נעליים, בשמים, תכשירי איפור ועוד פריטים ומוצרים רבים שצברו במהלך השנים והן לא רואות שום סיבה ממשית להיפרד מהם.

אבל בנות אוהבות לא רק להיראות טוב, יש להן עוד המון תחומי עניין מגוונים ואם אתם מחפשים מתנות עבור בנות, אז גם חיפוש המתנה יהיה בדרך כלל חוויתי ומהנה בעבורכם.

רק לא סט מצעים!

ישנן דרכים רבות ומגוון לבלות: יום כיף בספא הכולל עיסוי מפנק, ארוחה זוגית במסעדת גורמה של שף נודע, בילוי זוגי בקיר טיפוס, כרטיסים לאטרקציות שונות, כרטיס זוגי לסרט חדש בתלת מימד, מנוי לתיאטרון או לסינמטק, מנוי למגזין או לעיתון, כרטיס להופעה של להקה מפורסמת מחו"ל או אפילו כרטיס טיסה לחו"ל (גם בלי הופעה) כל אלו ועוד יכולות להיות מתנות שבנות יותר מאשר ישמחו לקבל, הכול כמובן בהתאמה לגיל הבנות ולהיכרות שלכם איתן ובהתאם למה שהן אוהבות לעשות או איך שהן אוהבות לבלות. המשותף הוא שכולן תשמחנה ליהנות ולכייף כשתהיה להן האפשרות לכך.

בנות אוהבות שמשקיעים בהן מחשבה וזמן

בנות בדרך כלל מעריכות השקעה, מעוף ויצירתיות, כך שבמקרים רבים גם אם תכינו את המתנה בעצמכם או שתביא להם מתנה סמלית שאומנם לא עלתה לכם הרבה כסף אבל הושקעה בה מחשבה רבה, הן עדיין יעריכו את המתנה ואת המחשבה שעומדת מאחוריה. לכן, כשאתם מחפשים מתנות עבור בנות, נסו להיות כמה שיותר מקוריים ויצירתיים וגם אם החלטתם לקנות להן מתנה שהיא יחסית פונקציונאלית, נסו להוסיף לה איזה טאץ' אישי משלכם. לדוגמא: במידה והחלטתם לקנות תכשיט כמתנה, תוכלו להשקיע באריזה שלו או בברכה אשר תהיה מצורפת אליו בכדי שהמתנה תהפוך לקצת יותר מושלמת ממה שהיא מלכתחילה.

תקנו חוויה או זיכרון, לא מוצר!

מתנות אופציונאליות עבור הבנות הן כל אותן דברים אשר ישדרגו או יועילו עבור אותן הבנות בכל נושא התחביבים שלהם. כמובן, שליצירתיים שביניכם תמיד תהיה אפשרות גם להעיז ולהביא מתנות אשר אולי יאפשרו להן לפתח תחביב חדש (אולי היא עוד לא יודעת שהיא רוצה להתחיל ללמוד גיטרה).