מתנה לרופא

סטטוסקופ משוקולד, פלקט תודה, קליפ מרגש ועוד מתנות מתאימות לרופא
לידיה לב ארי
לידיה לב ארי
החיים הם לא צפויים וכמו שהם יכולים להפתיע בדברים טובים, גם דברים רעים יהיו בנחלת החיים של כולנו במהלך הדרך, כחלק מזה יהיו מקרים בהם אנחנו או יקירנו נזדקק לשירותיו של רופא מסיבות שונות, שגרתיות או גם יותר קשות.

כאמור, במקרים רבים במהלך החיים אנו יכולים למצוא את עצמנו אסירי תודה לרופא ולצורת הטיפול שלו בנו או ביקירינו. רופא שריפא אותנו או את אהובנו ממחלה כלשהי, רופא שהצליח להשכיח מאתנו כאב שסבלנו ממנו כבר זמן רב או אפילו רופא שהציל את חיינו או את חיי יקירנו שהיו בסכנת מוות.

עוד מתנות
במידה ומדובר ברופא טוב, ומסור שעשה (או עושה) את עבודתו בצורה הטובה ביותר, סביר להניח שנרגיש צורך להחזיר לו במשהו ולא הסמלי ביותר על מה שהוא עשה בשבילנו. גם במקרים בהם אנחנו או יקירנו נמצאים במהלכו של הליך רפואי תחת ידיו של אותו רופא, יכול להיות שנרצה לחפש דרך להראות לרופא עד כמה אנחנו מעריכים ומוקירים את עבודתו ואחת האפשרויות הפופולאריות ביותר לאודות לרופא על תפקידו החשוב והמשמעותי בחיינו היא באמצעות מתנה שאולי תהיה לעיתים סמלית בגודלה אבל מלאת כוונה ורצון טוב.

אז אלו מתנות אפשר לתת לרופא שתצליח להראות עד כמה אנו אסירי תודה לו עבור מה שהוא עשה (אם בכלל יש דרך לבטא אסירות תודה שכזאת).

כמה כסף להוציא על מתנה לרופא?

עקרונית עדיף להביא לרופא מתנות סמליות שלא עלו הרבה כסף (מקסימום כמה עשרות שקלים), מתנות יקרות מדי יכולות להציג את אותו הרופא בעיקר במידה ולא מדובר ברופא פרטי אלא ברופא העובד במגזר הציבורי, באור לא חיובי בפני הקולגות שלו במידה ויסכים לקבל אותן (ואתם ממש לא רוצים לסבך אותו). העדיפות היא למתנות שיהיו צנועות אך עם זאת מלאות כוונה (אפשר למצוא מגוון מתנות שהרופא ישמח לקבל מבלי שתצאו עם חור רציני בכיס).

אז אלו מתנות אפשר להביא לרופא?

ישנן סוגים שונים של מתנות שתוכלו להביא לרופא לאות תודה והכרה על מה שהוא עשה או עושה עבורכם או עבור יקירכם. אלו יכולות להיות לדוגמא, מתנות צנועות ויצירתיות כמו מתנה שהכנתם בעצמכם, אחת האפשרויות היא לכתוב לאותו רופא מכתב תודה מרגש ולמסגר את אותו המכתב בצורה יפה, אם אתם עוסקים באמנות כלשהי תוכלו להביא לו תמונה שהכנתם או פסל שפסלתם ולכתוב עליהם הקדשה כלשהי.

אלו גם יכולות להיות מתנות קטנות ונחמדות שאומרות המון, כמו: זר פרחים או זר ממתקים, עציץ, שוקולדים, עטים או כל כלי כתיבה אחר שיכול לשמש את אותו הרופא.
במידה ויש לרופא משרד משלו תוכלו להביא לו מתנה עבור המשרד שלו, מתנות כמו תמונה לקיר המשרד, פסל לקישוט או איזה חפץ לשולחן העבודה שלו (משטח מעוצב לעכבר, גדג'טים שונים וכדומה).