מתנה לסיום לימודים

פה תמצאו כמה דרכים להפתיע את מי שמסיים לימודים
יפעת הר-נבו
יפעת הר-נבו
יום פינוק בספא, סוף שבוע בבית מלון או בצימר, יום כיף הכולל סרט וארוחה ועוד רעיונות למי שסיים שנה אקדמית מאתגרת.תיק מקצועי, אביזרים לטיול, קלסר מהודר, קליפ מרגש ועוד מתנות נהדרות לסיום הלימודים

אחרי שלוש או ארבע שנים בסטטוס של סטודנט, מגיע יום סיום הלימודים, ההורים נרגשים שעכשיו הם יכולים לספר לכל החברים שלהם (בעיקר לאלו שהם בתחרות סמויה איתם) שהילד שלהם הוא עורך דין (גם עם בפועל הוא עדיין לא עובד בתחום, את התואר כבר יש לו), מהנדס או סתם בוגר BA כללי.

"אבל אף אחד לא האמין שהילד השובב שלהם יצליח בכלל ללמוד באוניברסיטה ועוד לסיים". גם הילד עצמו, שהוא כבר לא כל כך ילד מוצא את עצמו מתרגש שאחרי שנים של לחצים וימים ארוכים של חוסר שינה לפני מבחנים ועבודות, הוא הצליח לעשות את זה ולסיים את התואר שלו (ורק הוא ואלוהים יודעים כמה פעמים בדרך הוא כבר חשב להתייאש). אז אלו מתנות אפשר להביא למי שסיים עכשיו את לימודיו האקדמאיים ועומד לצאת לדרך חדשה ומשמעותית בחייו.

מתנות של התחלה

סיום לימודים מסמל יותר מהכול על תקופה של התחלה חדשה, השינוי המתבקש מסטטוס הסטודנט, בו הוא החזיק מספר שנים לסטטוס של עובד, שכיר או עצמאי, כל אחד והדרך שלו. מתנות לסיום הלימודים יכולות להיות כל מתנה המסמלת התחלה חדשה, מתנה מפרגנת שתיתן לאותו בוגר מוטיבציה ללכת על זה ולהתייאש בהליך חיפוש עבודה בתחום שלו. בין המתנות שניתן להביא: תיק מנהלים, מחשב נייד, חליפה או בגדים אלגנטיים אחרים שאתם חושבים שיתאימו לרעיונות עבודה או אפילו מתנות סמליות שהכנתם בעצמכם שמטרתן לעודד את אותו בוגר בהליך חיפוש העבודה המייאש לעיתים שכנראה הוא ייכנס אליו עכשיו (או לפחות אחרי איזו הפסקה שהוא יבחר לעשות).

עכשיו מגיע לו להתפנק קצת

אחרי שלוש או ארבע שנים (מינימום) של לחץ בלימודים, רוב הסיכויים שבמהלך השנים הללו לא היה להם יותר מדי זמן להתפנק או להתמסר לפינוק בלי שאיזה לחץ בפני מבחן מלחיץ מאיים כל הזמן להרוס את הפינוק.
סיום הלימודים הוא בדיוק הזמן המתאים לפרגן לבוגר באיזה פינוק מהנה במיוחד: יום פינוק בספא, סוף שבוע בבית מלון או בצימר, כרטיס טיסה לחו"ל לאיזה טיול של אחרי הלימודים, ארוחה במסעדה יוקרתית או אפילו יום כיף הכולל סרט ואיזו ארוחה יכול להוות מתנה מצוינת עבור אלו שמסיימים את הלימודים האקדמאיים.

מתנות נוספות לבוגרים

ישנן עוד מגוון מתנות שתוכלו להביא לסטודנט לרגל סיום הלימודים שלו, מתנות כמו: נגן מוזיקה (אפשר גם להוריד עבורו שירים שהוא אוהב), ספרים (סוף סוף אולי יהיה לו זמן לקרוא בשביל הפנאי), נעליים ובגדים חדשים, רדיו דיסק לרכב (במידה ויש לו רכב), ציוד נילווה למחשב (תמיד אפשר לשדרג את המחשב) ועוד שלל מתנות שבחור או בחורה צעירים (או צעירים באופן יחסי) ישמחו לקבל גם לרגל סיום הלימודים שלהם וגם בכלל…